EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi klienci zainwestowali
już 650 mln zł WIĘCEJ >>>

Nienaganna opinia wśród klientów
8 lat doświadczenia WIĘCEJ >>>

A A A

Ranking funduszy inwestycyjnych z oferty F-Trust

Nasz Zespół Analityczny co miesiąc publikuje Ranking funduszy inwestycyjnych, który jest wskazówką i podpowiedzią dla klientów, którzy nie do końca wiedzą w co zainwestować

Ikona rankingu funduszy inwestycyjnych F-Trust Ranking funduszy inwestycyjnych czyli ostatni etap naszego procesu analitycznego – podsumowanie najlepszych wyników funduszy inwestycyjnych w poprzednim miesiącu, w podziale na fundusze oferowane przez polskie TFI i zagraniczne firmy zarządzające. Pokaż cały proces

W ofercie F-Trust, jednej z największych firm dystrybuujących fundusze inwestycyjne, jest ponad tysiąc produktów oszczędnościowych. Nasi klienci mogą inwestować swoje pieniądze praktycznie we wszystkie klasy aktywów, na wszystkich światowych rynkach i w bardzo wielu walutach.

Z tego powodu inwestorski wybór wale nie jest łatwy. Aby dostarczyć naszym klientom jak najwięcej rzetelnych informacji, nasz Zespół Analityczny co miesiąc przedstawia rankingi funduszy inwestycyjnych. Najlepszych – czyli tych funduszy inwestycyjnych, które w minionym miesiącu wypracowały najwyższą stopę zwrotu. Czytelnicy znajdą tutaj więc ranking funduszy inwestycyjnych na rynku polskim oraz najlepszych funduszy globalnych, inwestujących w innych częściach świata.

Fundusze zaprezentowane w poniższych rankingach dostępne są w ofercie F-Trust (wraz z ponad 1000 funduszy polskich TFI oraz zagranicznych firm zarządzających). W F-Trust możesz inwestować przez internet za pośrednictwem naszej Platformy Funduszy, podczas spotkań z naszymi doradcami lub w jednej z naszych Placówek.

Ranking funduszy inwestycyjnych luty 2020

Jędrzej Janiak 04 marca 2020

Rynki akcji zaliczyły jeden z najbardziej dynamicznych spadków w swojej historii, a rentowności obligacji amerykańskich wyznaczyły nowe rekordowe minima. Tak właśnie rynek zareagował na pojawienie się nowych ognisk koronawirusa we Włoszech i w Korei Południowej, bojąc się tym samym ograniczenia aktywności gospodarczej w kolejnych regionach świata.

Przeczytaj całość

Ranking funduszy inwestycyjnych styczeń 2020

Jędrzej Janiak 04 lutego 2020

Pierwszy miesiąc nowego roku generalnie był udany dla wielu sektorów funduszy akcyjnych. Prym wiodły spółki wzrostowe, ale co ciekawe w rankingu przeplatają się one z funduszami z Europy, Turcji czy nawet polskich „misiów”. W porównaniu do poprzedniego rankingu najbardziej widoczny jest brak funduszy azjatyckich rynków wschodzących, ale to właśnie tam największe żniwo zbiera koronawirus.

Przeczytaj całość

Ranking funduszy inwestycyjnych grudzień 2019

Jędrzej Janiak 07 stycznia 2020

W grudniowym rankingu widać przede wszystkim efekt zaostrzenia się konfliktu na Bliskim Wschodzie pod koniec 2019 roku, co przełożyło się na dynamiczne wzrosty cen ropy oraz złota. Nie dziwią zatem dobre wyniki funduszy inwestujących w spółki wydobywcze surowców energetycznych oraz metali szlachetnych.

Przeczytaj całość

Ranking funduszy inwestycyjnych listopad 2019

Jędrzej Janiak 4 grudnia 2019

W listopadzie giełda amerykańska dzień po dniu wyznaczała kolejne rekordy wszechczasów. Inne rynki rozwinięte – jak Niemcy czy Japonia – raczej w trendach bocznych, a rynki rozwijające się korygowały październikowe wzrosty. W takim otoczeniu nasz ranking miesięczny zdominowały fundusze akcyjne, które inwestują głównie w USA. W szczególności te skoncentrowane na sektorach spółek wzrostowych oraz biotechnologii…

Przeczytaj całość

Ranking funduszy inwestycyjnych październik 2019

Jędrzej Janiak 5 listopada 2019

W tabeli wyników za październik znajdziemy szeroki przekrój funduszy, ze względu na ich geograficzny przedział. Z jednej strony na szczycie rankingu mamy fundusze bazujące na krajach rozwiniętych, ale tuż poniżej znajdziemy te inwestujące na rynkach rozwijających się.

Przeczytaj całość

Przeczytaj także wywiad z Krzysztofem Jeske, prezesem F-Trust: „Szukaj. Kupisz taniej!” kupfundusz

Archiwalne rankingi funduszy inwestycyjnych F-Trust

Sprawdź historyczne rankingi funduszy, publikowane na naszej stronie cyklicznie od 2015 roku!

Przejdź do archiwum