EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Dlaczego warto przenieść swoje inwestycje z banków do F-Trust?

Dlaczego warto przenieść swoje inwestycje z banków do f-trusta

Naturą człowieka jest przyzwyczajenie. Gdy człowiek przyzwyczaja się do wygodnej sytuacji, wyrwania go z tej strefy komfortu staje się niezwykle trudne. Jednak bardzo często opłacalne!

Inwestowanie za pośrednictwem banku jest wygodne – posiadamy w jednym miejscu konta do bieżących rozliczeń oraz instrumenty inwestycyjne. Jednak wyrwanie się z tej strefy komfortu i spojrzenie w kierunku wyspecjalizowanych firm inwestycyjnych, może przynieść znaczne korzyści jeżeli chodzi o zarządzanie inwestycją.


Zobacz historie klientów, którzy są już z nami!
Historie naszych klientów


Poznaj przewagi F-Trust SA:

1. Specjalizacja pracowników F-Trust

W F-Trust współpracujesz ze znakomicie przygotowanymi specjalistami. U nas obsługa Klienta nie kończy się na zaoferowaniu jednostek uczestnictwa. Dbamy aby Klienci zostali z nami jak najdłużej. Strategia naszej Spółki zakłada, że zarabiamy gdy zarabiają nasi Klienci. To rozwiązanie zobowiązuje nas do dbania o jak najlepsze wyniki.

2. Łatwość kontaktu

Masz wątpliwości, bo na rynku jest duża zmienność? Chcesz dokonać szybkiej zmiany alokacji swoich środków, bo rynek się zmienił?

Jeśli jesteś Klientem F-Trust SA w każdej chwili możesz spotkać się ze swoim profesjonalnie przygotowanym doradcą, porozumieć się z nim mailowo, telefonicznie lub na czacie. I masz pewność, że uzyskasz pomoc i nie zostaniesz sam ze swoim problemem.

3. Szeroka oferta – fundusze polskie i zagraniczne w jednym miejscu

Masz wybór, bo w ofercie F-Trust SA jest ponad 1000 funduszy inwestujących na rynkach polskich i zagranicznych, we wszystkie notowane na świecie aktywa (zarówno polskich TFI jak i globalnych firm zarządzających). To istotna różnica, bo oferta banków ogranicza się zazwyczaj tylko do funduszy z własnej grupy kapitałowej.

4. Darmowa edukacja

Nieustanna współpraca i dostęp do specjalistycznych publikacji, których jako Klient banku nie otrzymujesz. F-Trust SA oferuje profesjonalne publikacje i unikatowe materiały edukacyjne, w tym między innymi: cykliczną szkołę inwestowania, modele, raporty, komentarze specjalistów, wywiady z zarządzającymi.


Przekonaj się o naszym podejściu do Klientów. Zapisz się do newslettera, otrzymuj darmowe poradniki i raporty inwestycyjne


Najważniejsza dla nas rekomendacja to…

F-Trust SA cieszy się bardzo dobrą, wypracowywaną od 2011 roku, reputacją na rynku kapitałowym. Działamy na podstawie zgody Komisji Nadzoru Finansowego. Ściśle współpracujemy nie tylko z najlepszymi polskimi towarzystwami funduszy inwestycyjnych, ale również z największymi firmami zarządzającymi na świecie!

Nasza internetowa platforma inwestycyjna została wyposażona w mnóstwo narzędzi analitycznych, zaprojektowanych aby zaspokoić potrzeby naszych Klientów. Platforma Funduszy jest cały czas rozwijana nie tylko w oparciu o najnowsze technologie, ale i obserwacje zachowań Klientów.

Ale jedną z najważniejszych dla nas rekomendacji są jednak klienci. Ci którzy zdecydowali się z nami współpracować, już z nami zostają. Nie odchodzą, bo zaspokajamy wszystkie ich potrzeby. I polecają nasze usługi znajomym oraz rodzinie.

Nasi klienci są po prostu zadowoleni i usatysfakcjonowani inwestowaniem za pośrednictwem F-Trust SA. Dołącz do nich.

Zobacz także:

Platforma Funduszy Notowania funduszy Platforma Funduszy Newsletter F-Trust