EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH W JEDNYM MIEJSCU

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy na każdym etapie. W F-Trust analizujemy fundusze, zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach, aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje, a efekty udostępniamy na Platformie Funduszy lub bezpośrednio na spotkaniu.

f-trust pomagamy inwestować

F-Trust - barometr gospodarczyBarometr gospodarczy (7-9 dzień każdego miesiąca)

To pierwszy etap naszej analizy, który jest efektem pracy Komitetu Analitycznego F-Trust. Celem barometru jest znalezienie w cyklu gospodarczym miejsca, w którym znajduje się światowa gospodarka i w ten sposób zidentyfikowanie preferowanej klasy aktywów.

Pokaż barometr

F-Trust - raport ikonaRaport miesięczny (14-16 dzień każdego miesiąca)

Aby uzyskać stały dostęp do naszych miesięcznych raportów załóż darmowe konto na naszej Platformie Funduszy lub zapisz się na newslettera F-Trust – wówczas raz w miesiącu będziemy przesyłać najnowszy raport na Twoją skrzynkę email.

Obszerny materiał rozpoczynający się komentarzami stratega oraz analityka, opisujący sytuację na światowych rynkach oraz przedstawiający najważniejsze wydarzenia ekonomiczne miesiąca. Dodatkowo zawiera syntezę danych makroekonomicznych oraz wykresy walut i głównych indeksów giełdowych w ujęciu rocznym. Raport zawiera również przedstawienie przykładowych funduszy w poszczególnych klasach aktywów – aby łatwiej było poruszać się Państwu w bogatej ofercie F-Trust.

Pokaż raport

F-Trust - modele inwestycyjne ikonaModele inwestycyjne (23-25 dzień każdego miesiąca)

Aby uzyskać stały dostęp do naszych portfeli modelowych załóż darmowe konto na Platformie Funduszy oraz wypełnij “test wiedzy i doświadczenia na temat inwestowania”. Na tej podstawie przypiszemy Ci portfel modelowy funduszy dopasowany do Twoich predyspozycji inwestycyjnych.

Portfele modelowe o różnym poziomie ryzyka, które pomogą odnaleźć się w naszej szerokiej ofercie. Raz w miesiącu nanosimy w nich zmiany. Stanowią odzwierciedlenie i syntezę pracy analitycznej F-Trust w modelu top-down.

Zobacz jak przypisujemy modele

F-Trust - ranking fudnuszy ikonaRanking funduszy (3-5 dzień każdego miesiąca)

Ostatni etap naszej analizy, który ukazuje się w kolejnym miesiącu, zaraz po uzyskaniu wycen za poprzedni miesiąc. Podsumowujemy najlepsze wyników funduszy inwestycyjnych w podziale na fundusze oferowane przez polskie TFI i zagraniczne firmy zarządzające.

Pokaż rankingi