EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

F-Trust otworzył oddział

Wczoraj, czyli 22 stycznia br., F-Trust otworzył swoją pierwszą placówkę – oddział w Lesznie, w województwie wielkopolskim. Jego pierwszoplanowym zadaniem będzie edukacja i prezentacja produktów dla różnych grup klientów.

Placówka F-Trust, w ofercie którego znajduje się ponad 1000 funduszy, mieści się w Lesznie przy ulicy Słowiańskiej, w samym sercu miasta. Liczący 70 metrów kwadratowych oddział ma strefę VIP do obsługi najbogatszych klientów, a także specjalną strefę wyposażoną między innymi w dotykowy ekran ze stałym dostępem do Internetu. „Chodzi o to, aby na bieżąco, korzystając z rzeczywistych danych, wspólnie z klientem wypracowywać najkorzystniejsze dla niego rozwiązania. Zależy nam, aby klienci inwestowali swoje pieniądze w pełni świadomie, mając wszystkie niezbędne do tego informacje – tłumaczy Zbigniew Sadowski, dyrektor sprzedaży i szef leszczyńskiego oddziału F-Trusta. – W większości banków z klientami pracuje się na pewnych modelach i z reguły przedstawia się im gotowe rozwiązania. My będziemy wypracowywać najlepsze rozwiązania wspólnie, dając klientowi ekspercką wiedzę”.

Nie tylko dla najzamożniejszych

Partnerami placówki F-Trust w Lesznie zostały Caspar Asset Management oraz Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Krzysztof Jeske, prezes spółki F-Trust tłumaczy, że oddział będzie kładł duży nacisk na kreowanie wśród klientów kultury oszczędzania. „W oddziale położymy nacisk przede wszystkim na sprzedaż produktów oszczędnościowych, o możliwie wysokim poziomie bezpieczeństwa, adresowanych do klientów, którzy mają mniejsze doświadczenie na rynku finansowym, ale jednocześnie mają świadomość, że oszczędzanie jest dzisiaj koniecznością” – tłumaczy Krzysztof Jeske. Warto podkreślić, że oferta F-Trust nie obejmuje tylko produktów dla bardzo zamożnych klientów. W F-Trust klienci znajdą coraz więcej produktów systematycznego oszczędzania, gdzie miesięczna wpłata sięga zaledwie kilkudziesięciu złotych. F-Trust chce bowiem przekonywać Polaków, że regularne oszczędzanie na emeryturę stało się koniecznością. Prawdziwą koniecznością, bo z ostatnich raportów wynika, że nawet 50 procent Polaków nie zgromadzi na swoich kontach w ZUS środków do otrzymania najniższej emerytury, a tzw. stopa zastąpienia – czyli wysokość emerytury w stosunku do ostatniej pensji – będzie oscylowała zaledwie między 20 a 10 procent!

Mniejsze jest piękniejsze

Leszno to ponad 60-tysięczna miejscowość w województwie wielkopolskim, z dobrze rozwiniętą działalnością biznesową. „Wybraliśmy tę miejscowość na nasz pierwszy oddział z wielu powodów. Po pierwsze, mamy w Lesznie sprawdzonych ludzi. Takich, którzy mają już dzisiaj swój portfel klientów, obsługują ich z dobrymi efektami od dłuższego czasu i są świetnie zadomowieni na lokalnym rynku. To ma w naszej branży ogromne znaczenie. Dużą rolę przy wyborze miejsca otwarcia pierwszego oddziału F-Trust odegrała też analiza zachowań mieszkańców. Leszno, czy szerzej, region leszczyński, jest stosunkowo zamożny, a mieszkańcy mają wysoką świadomość konieczności oszczędzania. Leszczynianie są bardzo gospodarni tą słynną wielkopolską gospodarnością. Wybór Leszna to także efekt dotychczasowych doświadczeń. F-Trust najlepsze wyniki notuje nie w największych miastach, ale właśnie w miejscowościach średniej wielkości. Tam, gdzie największą rolę odgrywają relacje, zakorzenienie w lokalnej społeczności. „Mieszkańcy takich miejscowości są zresztą znacznie bardziej lojalnymi klientami niż mieszkańcy na przykład Warszawy czy Poznania” – podkreśla prezes F-Trust. Kierujący placówką w Lesznie Zbigniew Sadowski współpracuje z F-Trust od 2012 roku i pełni jednocześnie funkcję dyrektora sprzedaży Regionu Wielkopolska Południe. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Banku Zachodnim WBK SA, w którym przez wiele lat kierował oddziałem. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny), ukończył też Studium Podyplomowe na Wyższej Szkoły Ekonomicznej oraz Studium Podyplomowe na Polskiej Akademii Nauk. Zbigniew Sadowski legitymuje się też certyfikatem European Financial Guide (EFG) przyznawanym przez Europejską Federację Doradców Finansowych, wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi, eksperci w doborze produktów finansowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ