EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Nie zwlekaj, umów się
na bezpłatne spotkanie

Pamiętaj, że celem spotkania z naszymi doradcami jest poznanie Twoich potrzeb, naszą misją jest oferowanie jedynie najlepszych produktów oszczędnościowych oraz inwestycyjnych.

Nasi przedstawiciele dojadą do wskazanego przez Ciebie miejsca.

Znajdź doradcę
dla swojej lokalizacji

wielkopolskie

Adam Kozłowski
Dyrektor Sprzedaży Regionu

Doświadczenie

Do zespołu F-Trust dołączył w lutym 2016 roku, ale doświadczenie zawodowe zdobywał pracując kolejno w Pekao SA, Millenium, PKO BP oraz w Biurze Maklerskim BGŻ.

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Białostockiego oraz specjalistycznego kursu na maklera papierów wartościowych.

Arkadiusz Wasilewski
Dyrektor Sprzedaży Regionu

Doświadczenie

W F-Trust SA pracuje od 2011 roku. Karierę zawodową w sektorze finansów rozpoczął w 1997 roku. Pracował w Wielkopolskim Bank Kredytowym, Banku Zachodnim WBK, BZ WBK AIB Asset Management SA i BZ WBK AIB Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych SA.

Arkadiusz Wasilewski jest absolwentem Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Legitymuje się certyfikatem European Financial Guide (EFG) przyznawanym przez Europejską Federację Doradców Finansowych, wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi, eksperci w doborze produktów finansowych.

Artur Racko
Dyrektor Sprzedaży Regionu

Doświadczenie

W F-Trust SA pracuje od 2011 roku. Z rynkiem finansowym związany od 1997 roku. Pracował w Banku Zachodnim, Domu Maklerskiego BZ WBK SA, BZ WBK AIB Asset Management SA oraz w BZ WBK AIB Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych SA.

Artur Racko legitymuje się certyfikatem European Financial Guide (EFG) przyznawanym przez Europejską Federację Doradców Finansowych, wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi, eksperci w doborze produktów finansowych.

Dariusz Skarbek
Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Doświadczenie

W F-Trust SA pracuje od 2018 roku. Karierę zawodową w sektorze finansów rozpoczął w 1995 roku. Pracował w Wschodnim Banku Cukrownictwa SA, Pekao SA, BPH SA i Deutsche Banku SA. Z rynkiem kapitałowym związany jest od 2003 roku.

Dariusz Skarbek jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył studia o kierunku Finanse i Bankowość. W 2012 r. zdał państwowy egzamin na członków organów nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Jarosław Kulik
Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Doświadczenie

Z rynkiem finansowym jestem związany od 2004 roku. Zaczynałem jako Doradca Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ S.A. W latach 2008-2016 pracowałem w Deutsche Banku S.A. na stanowisku Menedżer Private Banking. Od 2016 do 2019 roku pełniłem funkcję Private Banker w Banku Pekao S.A. Ze spółką F-Trust S.A. związany jestem od kwietnia 2019 roku jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży. Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyłem studia o kierunku Finanse i Rachunkowość specjalność Bankowość Inwestycyjna.

W 2014 roku uzyskałem Certyfikat Europejski Doradca Finansowy EFPA EFA Inwestowałem w akcje, instrumenty pochodne i fundusze inwestycyjne dzięki czemu nabyłem doświadczenie osobiste i zawodowe pozwalające w pełni wykorzystać profesjonalne narzędzie jakim jest Platforma Funduszy do opieki i pomocy w zarządzaniu nadwyżkami finansowymi Klientom w F-Trust S.A.

Kuba Kocieł
Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Doświadczenie

Z rynkiem finansowym związany od 2004. Zaczynał jako Doradca Bankowości Detalicznej w Citi Bank Handlowy S.A. W latach 2007-2012 pracował jako Starszy Specjalista Ds. Sprzedaży/Personal Banking w Raiffeisen Bank Polska S.A. (Polbank EFG). Od 2012 do 2018 pełnił stanowisko Eksperta ds. Klientów Strategicznych w mBank S.A. Ze spółką F-Trust S.A. związany od czerwca 2018 r. jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży.

We wszystkich instytucjach zajmował się sprzedażą oraz budowaniem portfeli inwestycyjnych. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie oraz Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

Marcin Jakubiak
Dyrektor Sprzedaży Regionu

Doświadczenie

W F-Trust SA pracuje od 2011 roku. Z rynkiem finansowym związany od 1998 roku. Pracował w PKO BP, BZ WBK AIB Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych SA oraz BZ WBK AIB Asset Management SA.

Marcin Jakubiak jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, legitymuje się certyfikatem European Financial Guide (EFG) przyznawanym przez Europejską Federację Doradców Finansowych, wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi, eksperci w doborze produktów finansowych.

Mariusz Sulikowski
Dyrektor Sprzedaży Regionu

Doświadczenie

W F-Trust SA pracuje od 2011 roku. Z rynkiem finansowym związany od końca lat dziewięćdziesiątych. Pracował między innymi w Commercial Union (dzisiaj Aviva), Banku Handlowym, BZ WBK AIB Asset Management SA i w BZ WBK AIB Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych SA.

Mariusz Sulikowski jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Legitymuje się certyfikatem European Financial Guide (EFG) przyznawanym przez Europejską Federację Doradców Finansowych, wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi, eksperci w doborze produktów finansowych.

Piotr Wszołek
Dyrektor Sprzedaży Regionu

Doświadczenie

W F-Trust SA pracuje od 2011 roku. Z sektorem finansów związany od 1997 roku. Pracował w PKO BP, Bank Millennium, Banku Zachodnim WBK, a także w BZ WBK AIB Asset Management SA oraz BZ WBK AIB Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych SA.

Piotr Wszołek jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Legitymuje się certyfikatem European Financial Guide (EFG) przyznawanym przez Europejską Federację Doradców Finansowych, wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi, eksperci w doborze produktów finansowych.

Robert Kośka
Dyrektor Sprzedaży

Doświadczenie

Zatrudniony w F-Trust S.A. od 2017 roku. Wcześniej pracował na stanowisku maklera i zajmował się prowadzeniem portfeli modelowych funduszy w firmie EFIX Dom Maklerski S.A.

Absolwent Ekonomii z 12 letnim doświadczeniem w branży inwestycyjnej. Legitymuje się licencją Maklera Papierów Wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego. Doświadczenie zdobywał w Banku BGŻ S.A. (dziś BNP Paribas Bank Polska S.A.), Domu Maklerskim BZ WBK S.A., Noble Bank Private Banking.

Sylwia Sadowska
Dyrektor Sprzedaży

Doświadczenie

Z sektorem finansowym związana od 1992 roku. Przez wiele lat pracowała w bankowości, gdzie była między innymi menadżerem ds. wspierania biznesu, zajmowała się szkoleniem pracowników w zakresie produktów, technik sprzedaży oraz jakości obsługi, wsparciem procesu obsługi i sprzedaży produktów finansowych, była dyrektorem oddziału Banku Zachodniego WBK.

Sylwia Sadowska jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz studiów podyplomowych w zakresie marketingu bankowego na tej samej uczelni.

Tomasz Salus
Dyrektor Sprzedaży Regionu

Doświadczenie

W F-Trust SA pracuje od 2011 roku. Z rynkiem finansowym związany od końca lat dziewięćdziesiątych. Pracował w Wielkopolskim Banku Kredytowym, Banku Zachodnim WBK, BZ WBK AIB Asset Management SA oraz w BZ WBK AIB Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych SA.

Tomasz Salus jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego. Legitymuje się certyfikatem European Financial Guide (EFG) przyznawanym przez Europejską Federację Doradców Finansowych, wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi, eksperci w doborze produktów finansowych.

Zbigniew Sadowski
Dyrektor Sprzedaży Regionu

Doświadczenie

W F-Trust SA pracuje od 2012 roku, wcześniej był dyrektorem oddziału Banku Zachodniego WBK SA.

Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na Wyższej Szkoły Ekonomicznej i Polskiej Akademii Nauk. Legitymuje się certyfikatem European Financial Guide (EFG) przyznawanym przez Europejską Federację Doradców Finansowych, wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi, eksperci w doborze produktów finansowych.

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy szybko.

Zadzwoń:
61 415 27 77