EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERNECJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

A A A

Czy warto inwestować małe kwoty (np. 100 zł)? | F-Trust

W co inwestować małe kwoty?

Czy warto inwestować małe kwoty – odpowiedź na to pytanie jest oczywiście jak najbardziej twierdząca. Warto, a nawet trzeba. 100 zł miesięcznie nie jest gigantycznym obciążeniem dla budżetu, a może zbudować bardzo duży kapitał. Wyobraźmy sobie osobę 35-letnią, która zamierza przez 30 lat oszczędzać na emeryturę. Przyjmijmy dość bezpieczne założenie średniorocznej stopy zwrotu na poziomie 4%. Po 30 latach taka osoba dysponować będzie kapitałem blisko 70 tys. zł.

Teraz w promocji w F-Trust wystarczy, że otworzysz konto na naszej Platformie Funduszy, wypełnisz ankietę i dokonasz dowolnego nabycia funduszy za jej pośrednictwem, a otrzymasz na swoje konto 100 zł. Dowiedz się więcej

Oczywiście zadziała siła procentu składanego. Jeśli kwotę 100 zł zwiększymy dwukrotnie, uzbierany kapitał urośnie do blisko 140 tys. zł, zaś przy 500 zł miesięcznie będzie to już blisko 350 tys. złotych.

To nie są wyimaginowane przykłady. Wśród naszych klientów jest wielu takich, którzy – mimo początkowego sceptycyzmu – zdecydowali się oszczędzać niewielkie, w granicach 100-500 zł miesięcznie i dzisiaj uzbierali już ponad 10 tys. zł.

Czy warto, oraz w co inwestować małe kwoty? Wejdź na Platformę Funduszy i sprawdź nasze portfele modelowe dostępne od 500 zł.

Platforma Funduszy - warto inwestować małe kwotyOtwórz bezpłatne konto na Platformie Funduszy F-Trust i sprawdź nasze portfele modelowe (dostępne od 500 zł) dopasowane do potrzeb każdego klienta. W każdej chwili będziesz mógł stworzyć swój portfel przez internet, bez wychodzenia z domu. Dzięki Platformie zyskasz także dostęp do najnowszych materiałów edukacyjnych, komentarzy, analiz oraz możliwość założenia portfela treningowego bez konieczności inwestowania swoich środków.

Jak inwestować w fundusze inwestycyjne?