EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

A Ty co zrobisz z 500+?

Przyszła wiosna, a wraz z nią program „Rodzina 500+”. Kwota 500 złotych, dla jednych to mało, dla innych dużo, ale na to 500 złotych warto spojrzeć nie jak na pojedynczą kwotę, a jak na strumień pieniędzy w czasie. Wtedy kwoty o jakich mówimy rosną i zaczynają mieć poważne znaczenie, gdy pod uwagę weźmiesz możliwy wpływ tych środków na przyszłość Twojego dziecka. Nominalnie jest to np. 6000 rocznie i 60000 w ciągu 10 lat, ale realna wartość tej kwoty dla każdego z nas jest inna i poza wiekiem dziecka, w dużej mierze zależy od dwóch spraw:

Po pierwsze – decyzji o przeznaczeniu tych dodatkowych 500 PLN

Podstawowe opcje do wyboru to bieżąca konsumpcja oraz oszczędzanie na start w dorosłe życie.

W pierwszym przypadku środki wpadają do Twojego miesięcznego budżetu i są na bieżąco wydawane. To jaki wpływ będą one miały zależy oczywiście od ich przeznaczenia, a pokus i miejsc wydawania jest ogrom. W ujęciu finansowym kwota na koniec 18 roku życia twojego dziecka oczywiście wynosi zero i pozostaje jedynie subiektywna wycena poczynionych na bieżąco „inwestycji”.

W drugim przypadku, gdy z pomocą 500+ zdecydujesz się budować kapitał startowy dla swojego dziecka to, zgodnie z prawami matematyki , jego wartość w największym stopniu zależy do stopy zwrotu jaką osiągniesz.

Jeśli zatem jesteś rodzicem i codziennie podejmujesz trud wychowawczy, dbasz o edukację, zdrowie i pozytywne doświadczenia swoich dzieci to uważnie przeanalizuj możliwy wpływ strumienia 500 PLN na przyszłość swoich dzieci.

Ile ten program potrwa?

Dużo w mediach można znaleźć informacji, które sugerują brak wystarczających źródeł finansowania programu w przyszłości. Mówi się o wykorzystywaniu resztek z Funduszu Rezerwy Demograficznej czy o podnoszeniu różnego rodzaju opłat (np. opłaty drogowej). Skądkolwiek środki te nie będą pochodziły, to i tak budżet państwa to wspólny worek pieniędzy, na który składają się wszyscy obywatele. Powstaje zatem pytanie: który polityk zdecyduje się na wycofanie takiego programu?

Biorąc pod uwagę naszą młodą demokrację, niską świadomość ekonomiczną obywateli oraz to, że ludzie porostu nie lubią jak im się coś zabiera to można z łatwością odpowiedzieć, że żaden. A już na pewno, żaden, który myśli poważnie o wygranej.

Gdzie szukać stopy zwrotu?

Kiedy zdecydujesz się wykorzystać środki z programu „Rodzina500plus” do budowania kapitału startowego, to jak już wiesz, dla końcowego wyniku istotne znaczenia ma osiągnięta stopa zwrotu. W F-trust znajdziesz mnóstwo możliwości inwestycyjnych. Możesz korzystać z nich samodzielnie lub też wspólnie z nami realizować strategię „Portfela 500+”.

Potrzebujesz jedynie swój e-mail oraz minutę, żeby zarejestrować się na naszej platformie i poznać szczegóły.

OTWÓRZ DARMOWE KONTO