EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Rzeczpospolita o ofercie F-Trust

Rosnące zainteresowanie inwestycjami w zagraniczne fundusze podsumowała niedawno na łamach „Rzeczpospolitej” Kinga Żelazek. W nielicznym gronie dystrybutorów zagranicznych funduszy, „Rzeczpospolita” wymienia oczywiście F-Trust.

„F-Trust hołduje zasadzie, że jajka najlepiej trzymać w kilku koszykach, a nie w jednym, bo to zawsze bezpieczniejsze i z reguły najbardziej skuteczne. Ta filozofia spowodowała, że nasi klienci aż 20% swoich aktywów zainwestowali na rynkach globalnych. To wskaźnik czterokrotnie wyższy niż dla całego polskiego rynku” – tłumaczy Andrzej Miszczuk, Główny Strateg naszej firmy.

Klienci F-Trust mają do dyspozycji fundusze największych globalnych organizacji inwestycyjnych – Franklin Tempelton Investment Funds oraz Black Rock. Dzięki współpracy z tymi firmami, klienci mogą inwestować na wszystkich kontynentach i praktycznie we wszystkie rodzaje aktywów. Współpraca z Franklin Tempelton Investment Funds i Black Rock, ale także z innymi firmami zarządzającymi, w tym z Caspar TFI, Skarbiec TFI, Union Investment TFI, Quercus TFI powoduje, że w ofercie naszej spółki jest ponad 300 funduszy inwestycyjnych. Dodatkowo, dzięki współpracy F-Trust z Nordea Polska TUnŻ oddajemy do dyspozycji klientów 120 ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych. Za pośrednictwem Nordea Polska TUnŻ nasi klienci mogą inwestować w fundusze tak potężnych na rynku finansowym firm, jak Legg Mason TFI, Schroders, Fidelity oraz HSBC.

„Dzięki tak bogatej ofercie, F-Trust należy do nielicznych działających w Polsce firm dających swoim klientom możliwość korzystania z tzw. otwartej architektury. Bo choć należymy do Grupy Caspar, to udział funduszy i produktów Caspar Asset Management oraz Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych w ofercie F-Trust oscyluje tylko wokół 30 procent” – tłumaczy Krzysztof Jeske, prezes Zarządu F-Trust.

Piotr Gajdziński

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ