EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Podsumowanie konferencji inwestycyjnej F-Trust

F-Trust, oferujący ponad 1000 polskich oraz zagranicznych funduszy inwestycyjnych i współpracujący z największymi firmami zarządzającymi, zaprosił klientów z Dolnego Śląska na Konferencję Inwestycyjną we wrocławskim Hotelu Monopol. Blisko pięćdziesięciu gości wysłuchało prezentacji oraz wzięło udział w dyskusji z udziałem czołowych zarządzający.

Podczas Konferencji swoje poglądy na sytuację rynkową w najbliższych miesiącach przedstawili:

  • Michał Cichosz – zarządzający w Skarbiec TFI. Michał Cichosz rozpoczął karierę zawodową w Domu Maklerskim BZ WBK, później pracował w Aviva Investors Poland, a od stycznia 2011 roku w Skarbiec TFI zarządza funduszami Skarbiec Spółek Wzrostowych (w mediach często jest nazywany „perełką funduszy akcyjnych”), Skarbiec Top Brands oraz Skarbiec Market Neutral i specjalizuje się w selekcji spółek na rynkach zagranicznych.
  • George Juscsak – dyrektor w JP Morgan Asset Management, jednej z największych na świecie firm zarządzających, odpowiedzialny za Europę centralną, wschodnią oraz Rosję. Na rynku finansowym jest obecny od szesnastu lat. Pracował między innymi na Wall Street w JP Morgan Investment Bank, gdzie był wiceprezesem i członkiem Grupy Strategicznej.
  • Piotr Minkina – dyrektor ds. produktów inwestycyjnych w Union Investment TFI. Piotr Minkina karierę zawodową rozpoczął w 2003 roku w Banku Millennium, później kierował zespołami zarządzającymi produktami strukturyzowanymi w zakresie rynku akcji, towarów i walut w PKO Banku Polskim. W marcu 2009 roku uzyskał tytuł CAIA (Chartered Alternative Investment Analyst).
  • Andrzej Miszczuk – Główny Strateg F-Trust. W latach 1985-2010 pracował w Capital Group, wówczas jednej z największych firm zarządzających na świecie. Specjalizował się w obligacjach zamiennych na akcje – był analitykiem tego sektora i zarządzającym w jednym z największych funduszy zamiennych (Convertibles) na świecie. W szczytowym okresie obsługiwał blisko 500 klientów instytucjonalnych w Europie.

Podczas wrocławskiego spotkania dyskutanci przedstawili swoją filozofię działalności na rynku kapitałowym oraz kryteria, którymi kierują się dobierając spółki do zarządzanych przez siebie funduszy. Dzięki temu, klienci F-Trust zdobyli wiedzę, która pozwoli im łatwiej podejmować skuteczne decyzje w sprawie inwestowania swoich pieniędzy. W dyskusji szczególnie gorące spory wywołały poglądy na temat kontynuowania inwestycji w obligacje, a przede wszystkim w akcje polskich spółek. Dużo uwagi poświęcono także rynkom wschodzącym, zwłaszcza Chinom oraz Japonii.

„Zamierzamy kontynuować takie spotkania, bo to najskuteczniejsza forma prezentowania klientom osób, które podejmują istotne decyzje na rynku kapitałowym. Dla nas, jako firmy dystrybucyjnej, ważne jest także poznanie opinii klientów oraz ich oczekiwań” – tłumaczy Krzysztof Jeske, prezes Zarządu F-Trust.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ