EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Nasi ludzie globalnie – dowiedz się więcej o subfunduszu Caspar Globalny

Jeszcze jedno potwierdzenie wysokich kompetencji zespołu F-Trust

Andrzej Miszczuk, Główny Strateg naszej firmy, oraz Michał Górczewski, Główny Analityk, będą stanowili trzon zespołu zarządzającego subfunduszem Caspar Globalny.

Dzisiaj rozpoczęła się subskrypcja nowego subfunduszu w ofercie Caspar Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych SA. Caspar Globalny będzie inwestującym na całym świecie zrównoważonym funduszem rynku akcji. To tzw. fundusz funduszy, który będzie inwestował w fundusze inwestycyjne i ETF-y. Produkt daje możliwość szerokiej dywersyfikacji aktywów i ekspozycji na wybrane światowe rynki w najbardziej odpowiednim momencie.

Poznaj zalety subfunduszu Caspar Globalny

Zarząd Caspar TFI SA powierzył zarządzanie tym subfunduszem Andrzejowi Miszczukowi i Michałowi Górczewskiemu, a zespół zarządzający uzupełnia Piotr Rojda z Caspar Asset Management SA. Przedstawiciele F-Trust w zespole zarządzającym mogą się pochwalić dużym doświadczeniem na rynkach międzynarodowych. Andrzej Miszczczuk przez dwadzieścia lat pracował w szwajcarskiej firmie Capital Group, jednej z największych firm zarządzających funduszami na świecie. Inwestował zawsze w skali globalnej, z nastawieniem na dobór odpowiednich spółek, sektorów, krajów i walut. Specjalizował się szczególnie w dziedzinie globalnych obligacji zamiennych na akcje. Z kolei Michał Górczewski, absolwent Edinburgh Napier University, pracował w JP Morgan, State Street Bank & Trust oraz w Royal Bank of Scotland, a od 2012 roku jest zatrudniony w F-Trust, gdzie zajmuje się między innymi przeprowadzaniem analizy inwestycyjnej, alokacją sektorową i krajową, a także selekcją funduszy.

Kompetencje i filozofię inwestycyjną Zespołu Zarządzającego można prześledzić analizując Szkołę Inwestycyjną F-Trust, które od września 2013 roku przygotowuje Andrzej Miszczuk i Michał Górczewski.

ZOBACZ STRONĘ FUNDUSZU