EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Mocne wsparcie dla klientów F-Trust

Do zespołu Grupy Caspar dołączył w listopadzie br. kolejny specjalista z dużym doświadczeniem na rynkach międzynarodowych – Andrzej Miszczuk, który przez 25 lat pracował w Capital Group, jednej z największych na świecie firm zarządzających. Andrzej Miszczuk będzie pełnił funkcję Głównego Stratega spółki F-Trust odpowiedzialnego za wskazywanie klientom kierunków inwestycyjnych.

  • Rolą Andrzeja będzie stałe analizowanie sytuacji gospodarczej na świecie i rekomendowanie klientom odpowiednich klas aktywów. Kompetencje Andrzeja i jego budzące podziw doświadczenie na rynkach międzynarodowych to gwarancja, że klienci naszej firmy dostaną serwis najwyższej jakości, który pozwoli im podejmować najbardziej racjonalne decyzje – tłumaczy Krzysztof Jeske, prezes F-Trust.

Życiorys Andrzeja Miszczuka

Rocznik 1949. Absolwent prawa i ekonomii przemysłu Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie. Odbył także trzyletnie studia doktoranckie w SGPiS (obecnie Szkoła Główna Handlowa), których przedmiotem był wpływ korporacji transnarodowych na globalną gospodarkę. Później pracował w warszawskim Instytucie Koniunktur i Cen oraz w Banku Handlowym.

W 1979 roku Andrzej Miszczuk wyjechał do Szwajcarii. W Genewie odbył dwuletnie studia w Science Commercial et Industriel, a po ich ukończeniu pracował w Katedrze Finansów tej uczelni. W 1985 roku rozpoczął pracę w Capital Gruop, która stała się jedną z największych firm zarządzających na świecie. Andrzej Miszczuk specjalizował się w obligacjach zamiennych na akcje – był analitykiem tego sektora i zarządzającym w jednym z największych funduszy zamiennych (Convertibles) na świecie. W szczytowym okresie obsługiwał blisko 500 klientów instytucjonalnych w Europie. Andrzej Miszczuk był także analitykiem zajmującym się Austrią, obsługiwał specjalistyczne inwestycje i doradzał w sprawach inwestycji i alokacji majątku zamożnym klientom indywidualnym. “Podczas 25 lat pracy w Capital zawsze, zarówno w okresie hossy, jak i w kryzysie, wypracowywałem zyski przynajmniej o 2 procent przekraczające benchmark” – zaznacza Andrzej Miszczuk.

F-Trust to jedna z trzech – obok Caspar Asset Management i Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych – spółka Grupy Caspar, która specjalizuje się w obsłudze zamożnych klientów w zakresie inwestycji na rynku kapitałowym. Obecnie łączne aktywa powierzone przez klientów spółkom Grupy Caspar przekraczają 450 mln zł. Oznacza to, że średnio każdy klient powierzył Grupie 2 mln złotych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ