EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Caspar. F-Trust zdobył pierwszą “setkę”

Aktywa F-Trust, firmy sprzedającej fundusze należącej do Grupy Caspar, przekroczyły 100 mln zł. Spółka działa od końca 2011 r.

 

– W ciągu najbliższego roku chcielibyśmy je podwoić – zapowiada jej prezes Krzysztof Jeske.

Oferta F-Trust jest skierowana przede wszystkim do zamożnych klientów – średnia wartość aktywów przypadających na jednego inwestora to 1,4 mln zł.

– Dzięki temu, że koncentrujemy się na zamożnych inwestorach, możemy im zaoferować więcej niż tylko sprzedaż funduszy – wyjaśnia Jeske.

Klienci F-Trust mogą liczyć na wsparcie stratega i analityka – Andrzeja Miszczuka i Michała Górczewskiego – przy dokonywaniu wyborów inwestycyjnych, nie tylko w momencie pierwszej wpłaty do funduszy, lecz również w trakcie trwania inwestycji.

– Ta nasza “komórka rekomendacyjna” cieszy się bardzo dużym uznaniem klientów. W tym roku będziemy ją chcieli dodatkowo rozwinąć, również dzięki nowym kanałom komunikacji – mówi Jeske.

Wyzwaniem na ten rok jest dalszy rozwój sieci sprzedaży. – To jest trudne zadanie. Zależy nam na tym, aby nasi sprzedawcy na dłużej wiązali się z klientami, a nie tylko do momentu pierwszej wpłaty, jak to się często dzieje – podkreśla Krzysztof Jeske.

Klienci poznańskiej spółki mają do wyboru fundusze BlackRock, Skarbiec TFI, Union Investment TFI, Quercus TFI, Caspar TFI oraz ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe z oferty Nordea Polska TUnŻ. Za ich pośrednictwem mogą inwestować w fundusze Legg Mason TFI, Franklin Templeton, Schroders, Fidelity oraz HSBC. W tym roku dojdą kolejne, również zagraniczne.

Źródło: parkiet.com

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ