EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Analizy Online o F-Trust

Analizy Online, portal zajmujący się rynkiem kapitałowym, poinformował swoich czytelników, że F-Trust SA przekroczył magiczną granicę 750 mln zł aktywów. Przypomnijmy, że w ciągu zaledwie półrocza wartość aktywów, które za naszym pośrednictwem zainwestowali Klienci wzrósł o 100 mln zł!

Analizy Online cytują Krzysztofa Jeske, prezesa Zarządu F-Trust SA, który powiedział, że liczba klientów spółki systematycznie się zwiększa, szczególnie w ostatnich czterech miesiącach. „W okresie zamknięcia gospodarki i izolacji społecznej, wyjątkowo istotna okazała się nasza Platforma Funduszy, której funkcjonowaniu w dużej mierze zawdzięczamy sukces ostatnich miesięcy. Model, w którym z jednej strony pozwala ona dokonywać klientom samodzielnych zleceń, bez konieczności spotykania się z pracownikiem F-Trust SA, a z drugiej, jeśli istnieje taka potrzeba, pozwala naszym doradcom w sposób zdalny prowadzić wszelkie działania wspierające klientów, okazał się już nie tylko ułatwieniem w procesie sprzedaży, ale głównym motorem rozwoju F-Trust”.

W wypowiedzi dla Analiz Online Krzysztof Jeske zwrócił uwagę, że klienci F-Trust SA wybierają różne rozwiązania, w zależności od ich indywidualnej sytuacji i akceptacji ryzyka. „Dostrzegalnym trendem ostatnich miesięcy jest natomiast staranniejsza niż wcześniej dywersyfikacja portfeli. Jednym z przejawów tego zjawiska jest większy, niż w przeszłości napływ do funduszy mieszanych, które wcześniej nie ważyły tak mocno w aktywach. Nowością jest również rosnące zainteresowanie funduszami inwestującymi na rynku złota. Kolejne charakterystyczne w ostatnich miesiącach zjawisko to rosnące zainteresowanie zamożnych klientów usługami asset management.

F-Trust, jako agent firmy inwestycyjnej Caspar Asset Management pośredniczy w oferowaniu usługi zarządzania aktywami”. Produkty Caspar Asset Management od lat wypracowujące bardzo wysokie stopy zwrotu są coraz chętniej wybierane przez zamożnych klientów, co powoduje też zwiększone zainteresowanie ofertą F-Trust SA niezależnych doradców, którzy dołączają do naszej spółki.

Dodajmy jeszcze, że F-Trust prowadzi stały, profesjonalny przegląd jakości oferowanych funduszy. Dzisiaj nasza oferta produktowa należy do najszerszych i najbardziej kompletnych na polskim rynku, zwłaszcza, że ostatnio dołączyliśmy do nich fundusze Investors TFI oraz nowe fundusze dotychczasowych dostawców.

Jak zacząć inwestować w F-Trust?

KROK 1 – ZAŁOŻENIE BEZPŁATNEGO KONTA

W F-Trust możesz rozpocząć inwestycję już od 100 zł, wystarczy, że założysz konto na Platformie Funduszy i już możesz zacząć (do założenia konta potrzebujesz jedynie adres email i hasło).

KROK 2 – WYBÓR FUNDUSZY

Po zalogowaniu do Platformy Funduszy, poprosimy Cię o wypełnienie testu wiedzy i doświadczenia na temat inwestowania w fundusze. Na podstawie uzyskanych wyników poznamy Twoje predyspozycje inwestycyjne oraz pokażemy Ci jakie fundusze są odpowiednie dla Ciebie.

Jeśli nie będziesz chciał wypełniać testu, będziesz mógł swobodnie wybrać spośród 1000 funduszy dostępnych w naszej ofercie (w część z nich możesz zacząć inwstować już od 100 zł!), w tym przypadku jednak nie będziemy w stanie prezentować Ci naszych portfeli modelowych dostępnych na Platformie Funduszy.

KROK 3 – PODANIE DANYCH I DOKONANIE TRANSAKCJI

Po wyborze funduszy, które chcesz nabyć, przejdziesz przez klasyczną ścieżkę transakcyjną gdzie będziesz musiał nam podać dane potrzebne do nabycia jednostek funduszy. W przyszłości jeśli tylko będziesz chciał dokonać transakcji zamiany/umorzenia lub kupna nowych funduszy, nie będziesz już musiał podawać swoich danych. Na ostatnim kroku otrzymasz informacje z danymi do przelewu na konto funduszu, po dokonaniu transakcji, środki pojawią się na Platformie najpóźniej po 4 dniach roboczych.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Zobacz więcej na temat F-Trust

Nota prawna 

Informacje dotyczące treści
F-Trust SA informuje, że wszelkie materiały zawarte powyżej stanowią własność F-Trust SA i mają wyłącznie charakter informacyjny oraz reklamowy oraz nie może być podstawą samodzielnych decyzji inwestycyjnych.
Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia transakcji na instrumentach finansowych w nim przedstawionych. Nie stanowi także usługi doradztwa inwestycyjnego, ani rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu przepisów prawa. Przedmiotowe materiały nie stanowią także porady inwestycyjnej, ani jakiejkolwiek innej formy zalecenia inwestycyjnego dotyczącego danego instrumentu finansowego, a także jakiejkolwiek innej porady, w szczególności prawnej bądź podatkowej.

Informacje dotyczące ryzyka
F-Trust S.A. informuje, że z każdą inwestycją wiąże się ryzyko. Fundusze nie gwarantują realizacji założonego celu inwestycyjnego, ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego. Należy liczyć się z możliwością częściowej utraty wpłaconych środków. Indywidualna stopa zwrotu uczestnika nie jest tożsama z wynikiem inwestycyjnym funduszu i jest uzależniona od dnia zbycia i odkupienia jednostek uczestnictwa oraz od poziomu pobranych opłat oraz innych obciążeń dochodów z inwestycji w fundusze, w szczególności podatku od dochodów kapitałowych. Szczegółowy opis czynników ryzyka znajduje się w prospekcie informacyjnym oraz kluczowych informacjach dla inwestorów funduszu.