EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Czym się zajmujemy?

Spółka F-Trust – wszyscy jej profesjonalnie przygotowani do swoich zadań pracownicy – zajmuje się przygotowaniem dla naszych klientów najlepszych rozwiązań inwestycyjnych. Najlepszych, czyli zależnych od jego potrzeb, możliwości, apetytu na zysk i ryzyko.

Nasz model biznesowy nie jest oparty na „złotym strzale”. To oznacza, że z naszymi klientami staramy się współpracować długofalowo, a nie jedynie sprzedać im jak najdroższe produkty z jak najwyższą prowizję. Jesteśmy wynagradzani nie za sprzedaż produktu, ale za utrzymanie klienta. A utrzymać klienta można tylko w jeden sposób – zapewniając mu satysfakcję. Mówiąc najkrócej – zapewniając mu zysk.

F-Trust S.A.

  • oferuje ponad 1000 polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych oraz usługę zarządzania aktywami. Szczególnie wygodne jest nasze rozwiązanie Platformy Funduszy F-Trust, które pozwala w łatwy sposób – o każdej porze dnia i nocy – zarządzać swoim portfelem funduszy inwestycyjnych i poznać szczegółowe informacje. Wystarczy jeden login i hasło, aby mieć przed oczami całość swoich inwestycji.
  • przybliża inwestorom, także tym stawiającym dopiero pierwsze kroki w tej dziedzinie, prawdziwy świat inwestycji. Zależy nam, aby nasi klienci rozwijali się razem z nami, bo ostateczne decyzje inwestycyjne należą przecież do nich. Stąd nasze periodyczne publikacje dostępne na stronie internetowej – Raport F-Trust, Szkoła Inwestycyjna, wywiady, komentarze, informacje rynkowe, rankingi.

Masz już bezpłatne konto na naszej Platformie Funduszy?

Platforma FunduszyJako jedyni w Polsce mamy Platformę Funduszy, która umożliwia nabywanie jednostek, ale także zamianę oraz umarzanie bez konieczności spotykania się naszymi ekspertami lub odwiedzania naszych placówek. Dzięki Platformie zyskasz także dostęp do najnowszych materiałów edukacyjnych, komentarzy, analiz oraz możliwość założenia portfela treningowego bez konieczności inwestowania swoich środków.

ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO JAK OTWORZYĆ KONTO NA PLATFORMIE FUNDUSZY