EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Czym się różnimy od TFI?

  1. 1.Przede wszystkim otwartą architekturą. W naszej ofercie znajduje się ponad 1000 funduszy inwestycyjnych polskich (Caspar TFI, Esaliens TFI, Generali Investments TFI, Investors TFI, Ipopema TFI, NN Investment Partners TFI, Quercus TFI, Skarbiec TFI, TFI Allianz Polska, UNIQA TFI) i zagranicznych firm zarządzających (Blackrock, Fidelity Worldwide Investments, Franklin Templeton Investments, Schroders). Klient, który wiąże się z jednym zarządzającym zawsze ma ograniczony wybór. Ograniczony jedynie do oferty tego jednego, konkretnego, towarzystwa. Klient F-Trust ma wybór nieograniczony. Dajemy ekspozycję na wszelkie rynki geograficzne, wszystkie klasy aktywów i nieprzebrany koszyk walut.
  2. 2.Kompleksowym spojrzeniem na inwestycje klientów. Ponieważ nie ma takiego rodzaju inwestycji, która nie byłaby dostępna za pośrednictwem F-Trust, klient może w jednym miejscu zgrupować i monitorować całość swoich inwestycji w funduszach. Dla nas jest ważne, aby klient zarabiał na całości swojej inwestycji.
  3. 3.Staranną analizą funduszy. Nasze wieloletnie, bogate doświadczenie na rynku finansowym podpowiada nam, że nie ma „jednego najlepszego” rozwiązania odpowiadającego potrzebom wszystkich klientów.
  4. 4.Platforma FunduszyJedyną taką Platformą Funduszy w Polsce, która umożliwia nabywanie jednostek różnych TFI, ale także zamianę oraz umarzanie bez konieczności spotykania się naszymi ekspertami lub odwiedzania naszych placówek. Dzięki Platformie zyskasz także dostęp do najnowszych materiałów edukacyjnych, komentarzy, analiz oraz możliwość założenia portfela treningowego bez konieczności inwestowania swoich środków.

ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO JAK OTWORZYĆ KONTO NA PLATFORMIE FUNDUSZY