EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Raport nr 82 – lipiec 2020 – Jaka jest giełdowa prawda?

F-Trust - raport miesięczny Drugi etap naszego procesu analitycznego – obszerny materiał rozpoczynający się komentarzami stratega oraz analityka, opisujący sytuację na światowych rynkach oraz przedstawiający najważniejsze wydarzenia ekonomiczne miesiąca. Dodatkowo zawiera syntezę danych makroekonomicznych oraz wykresy walut i głównych indeksów giełdowych w ujęciu rocznym. Raport zawiera również przedstawienie przykładowych funduszy w poszczególnych klasach aktywów – aby łatwiej było poruszać się Państwu w bogatej ofercie F-Trust. Pokaż cały proces

Słowo od Stratega: Jaka jest giełdowa prawda?

Światowe indeksy giełdowe akcji nie wróciły jeszcze do czarnych liczb, ale niewiele im brakuje. Zimowa korekta cen związana z koronawirusem poszła już niemal w zapomnienie, a inwestorzy są skoncentrowani na wzrostach. Ci, którzy dokupili akcje dobrych spółek pod koniec marca, mają się teraz czym cieszyć. Bardziej opłacało się mieć akcje od momentu korekty niż trzymać gotówkę.

Łatwo to dziś powiedzieć, ale wówczas, kiedy gospodarka została zamrożona, niełatwo było sobie wyobrazić, że może dojść do takiego rally na akcjach. Regularnie stawiamy pytanie czy nasza alokacja w różne aktywa – akcje, obligacje, gotówkę, złoto, itd. – jest optymalna i kiedy należy dokonać zmiany? Dywersyfikacja jest podstawą naszego inwestowania, więc nigdy nie postawimy na jeden rodzaj aktywów. Mówimy szczerze, nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich czyhających za rogiem ryzyk. Nikt nie jest. Strzeżcie się tych, którzy mówią inaczej!

Andrzej Miszczuk
Główny Strateg F-Trust

POBIERZ NASZ NAJNOWSZY RAPORT:

Zobacz także inne wpisy Szkoły Inwestycyjnej F-Trust

Ranking Funduszy F-Trust Portfele modelowe Platforma Funduszy Facebook F-Trust