EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Życzenia od F-Trust

choinka f-trustZ okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim klientom F-Trust, ale także wszystkim inwestującym na rynku kapitałowym – oszczędzającym duże i małe pieniądze, odkładającym pieniądze na emeryturę, dla dzieci, na przyszłość lub po prostu na zbytki – spokoju, radości i refleksji. Niech to będą piękne Święta.

Proszę też przyjąć od całego Zespołu F-Trust życzenia dobrego Nowego Roku. Niech ten nadchodzący rok będzie czasem oszałamiających, ale zdrowych wzrostów na wszystkich giełdach świata. Niech indeksy warszawskiego parkietu przebijają historyczne szczyty, niech maklerzy z Wall Street skaczą z radości aż po kopułę Empire State Bulding, w Londynie sięgają Big Bena, a w Japonii Tokyo Skytree. Niech rosną Chiny i cała Azja, niech europejskie indeksy sięgają stratosfery.

Życzę Państwu, aby rok 2017 – po tym właśnie mijającym, który zapamiętamy jako czas wielkiej zmienności – był spokojny i na giełdach jednokierunkowy.

Krzysztof Jeske, prezes F-Trust