EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Parkiet o F-Trust

W „Gazecie Giełdy Parkiet” z 11 marca 2016 roku Jan Morbiato opublikował tekst o ostatnich dokonaniach F-Trust i planach na najbliższą przyszłość. „F-Trust nabiera wiatru w żagle” – konkluduje autor.

Dziennikarz wiele miejsca poświęca oddziałom F-Trust. Przypomnijmy, nasze placówki działają już w Poznaniu, Lesznie i Wrocławiu, za kilka dni zostanie otwarty oddział w Białymstoku przy ulicy Bukowskiego 1c. Trwają też prace w budynku przy ulicy Wieluńskiej 7 w Kępnie.

Ale sieć placówek F-Trust to tylko jeden z tematów poruszonych przez „Parkiet”. Sporo miejsca Jan Morbiato poświęcił internetowej Platformie Funduszy F-Trust. „Jej potencjał w pierwszym roku działalności oceniamy na 20 mln zł pozyskanych aktywów. To niewiele, ale internet w sprzedaży funduszy dopiero się rozwija. Jego znaczenie wzrośnie skokowo za kilka lat, kiedy pokolenie obecnych trzydziestolatków zacznie odkładać pieniądze – tłumaczy Krzysztof Jeske, prezes F-Trust. – Pomoże też implementacja dyrektywy MIFID II, która będzie faworyzowała ten kanał sprzedaży wśród niezależnych doradców”.

Ale już pierwsze wyniki są znaczące. Tylko w pierwszym miesiącu funkcjonowania Platformy Funduszy F-Trust nowe konta otworzyło niemal sto osób. Jest to zapewne zasługa atrakcyjnych materiałów edukacyjnych, wspieranych dodatkowo interaktywnymi narzędziami dostępnymi na Platformie. Przykładem Szkoła inwestycyjna F-Trust, która prezentuje już nie tylko informacje z portfeli modelowych w sposób „statyczny”, ale została wzbogacona o interaktywne wykresy, historie działań naszego Zespołu Analityków itp. Najważniejszą zaletą Platformy jest oczywiście możliwość szybkiego i łatwego kupowania prezentowanych na niej funduszy oraz bardzo prostego procesu rejestracji, który jedynie po podaniu adresu email i hasła pozwala korzystać z wszystkich funkcjonalności platformy.

„Parkiet” przypomina, że jak do tej pory klienci F-Trust zainwestowali za pośrednictwem naszej spółki 350 mln zł. „Mniej więcej 20 proc. tej kwoty pochodzi ze sprzedaży w tradycyjnych oddziałach, reszta to bezpośrednie kontakty regionalnych dyrektorów z klientami. Bo właśnie dyrektorzy regionalny stanowią dzisiaj największą siłę F-Trust. Dzięki nim klienci F-Trust są obsługiwani na najwyższym poziomie na terenie całego kraju.

„Nasz dzisiejszy potencjał to 100 mln zł rocznie, nie uwzględniając internetu” – deklaruje na łamach „Parkietu” Krzysztof Jeske, prezes F-Trust.

„Parkiet” zwrócił też uwagę, że F-Trust podpisał właśnie umowę z NN Investment Partners TFI. „To nasz największy krajowy partner – tłumaczy Krzysztof Jeske. – Jesteśmy szczególnie dumni z tej współpracy, NN prześwietlało nas prawie rok”.

TAGI: f-trust opinie,