EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Nowy rok eksperci funduszy zaczynają spokojnie

– Za nami kolejny miesiąc, który mógł tylko poprawić humory inwestorom. Zakończenie roku było wręcz imponujące, jeśli chodzi o zachowanie rynków, co oczywiście pozytywnie przełożyło się na notowania jednostek funduszy. – pisze Andrzej Pałasz w serwisie Parkiet.com. W ten sposób dziennikarz rozpoczyna podsumowanie kolejnych portfeli inwestycyjnych Parkietu. W ramach gry, eksperci rynku funduszy proponują portfel inwestycyjny, aktualizowany każdego miesiąca według aktualnej sytuacji rynkowej.

W artykule możemy zobaczyć także portfel Analityka F-Trust, Jędrzeja Janiaka. – Główne tezy na nowy rok to słabnący dolar, relatywne lepsze zachowanie się rynków wschodzących względem USA i wzrost inflacji. W związku z tym utrzymujemy pełną alokację po stronie funduszy akcji – komentuje aktualną strukturę portfela Jędrzej Janiak. Jego portfel w ostatnim miesiącu “zarobił” 7,3% oraz 28,2% od początku zabawy.

Aby zobaczyć pełny skład portfela oraz komentarz, zapraszamy na stronę “Parkietu”: Eksperci funduszy ze spokojem wchodzą w nowy rok