EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Nowe fundusze w naszej ofercie. NN Investment Partners kolejnym partnerem F-Trust

NN Investment w ofercie w F-TrustFundusze inwestycyjne tej jednej z największych europejskich firm zarządzania aktywami od początku marca znajdują się w naszej ofercie i są dostępne w placówkach F-Trust oraz u dyrektorów regionalnych.
NN Investment Partners – do którego należy działający na polskim rynku NN Investment Partners TFI – to globalna spółka inwestycyjna wcześniej znana jako ING Investment Management. Obecnie ta holenderska firma zarządza aktywami o wartości ponad 200 mld dolarów, obsługuje 15 mln klientów i zatrudnia 1100 pracowników w szesnastu krajach w Europie, Ameryce, Azji oraz na Bliskim Wschodzie. W Polsce NN Investment Partners działa od 1997 roku.

Dzięki współpracy z NN Investment Partners TFI klienci F-Trust uzyskali dostęp do bardzo wielu produktów inwestycyjnych renomowanej firmy zarządzającej. Jest wśród nich między innymi japoński subfundusz akcji dostępny w polskiej walucie, ale także subfundusze europejskich spółek dywidendowych, subfundusze inwestujące w Ameryce Południowej, w Stanach Zjednoczonych, krajach azjatyckich, globalny subfundusz spółek dywidendowych, subfundusze spółek dywidendowych rynków wschodzących, subfundusz globalnej alokacji… Oferta jest więc bardzo bogata i cieszy się uznaniem na polskim rynku – NN Investment Partners TFI był jedną z dwóch najczęściej wybieranych TFI działających na polskim rynku.

NN Investment Partners to renomowana firma i podpisanie z nią umowy ma dla nas, poza oczywiście biznesowym, także duże znaczenie prestiżowe. F-Trust został bardzo starannie prześwietlony, bo firmie zależy na współpracy tylko z takimi dystrybutorami, którzy oferują najwyższą jakość usług dla klientów – tłumaczy Krzysztof Jeske, prezes F-Trust. – Zależało nam na tej współpracy także dlatego, że chcemy aby nasi klienci mogli kupować jednostki uczestnictwa funduszy znajdujących się pod jak największym parasolem. Dzięki temu mogą bowiem szybko i bez kosztów zmieniać subfundusze znajdując te, które aktualnie wypracowują najwyższą stopę zwrotu. To zapewnia klientom komfort i pozwala ograniczyć koszty związane z inwestowaniem. NN Investment Partners idealnie spełnia to kryterium”.

Fundusze NN Investment Partners są dostępne dla klientów F-Trust od początku marca br. Można je kupować w placówkach naszej spółki w Poznaniu, Lesznie, Wrocławiu i Białymstoku, a także u naszych dyrektorów regionalnych na terenie całego kraju.