EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Konferencja inwestycyjna F-Trust we Wrocławiu

Konferencja już się odbyła, zapraszamy do przeczytania materiału podsumowującego jej przebieg. Wkrótce organizować będziemy kolejne spotkania w innych miastach.

Termin: 14 kwietnia 2015, 17:00-20:00.
Miejsce: Hotel Monopol, ul. H. Modrzejewskiej 2, Wrocław. mapa

Dla kogo? Na Konferencję zaprosimy pięć osób, które jako pierwsze nadeślą swoje zgłoszenia. Z osobami, które zdobędą specjalne zaproszenia i będą mogły wziąć udział w Konferencji Inwestycyjnej F-Trust skontaktujemy się telefonicznie.

Chcesz wiedzieć, czy ceny akcji w najbliższych miesiącach będą rosły? Jakie aktywa przyniosą największy zysk? Czy lepiej zainwestować w Polsce, czy liczyć na eksplozję w Chinach? Czy dolar nadal będzie szybował w górę?

Wrocławska Konferencja Inwestycyjna F-Trust stwarza znakomitą okazję do wysłuchania opinii tych, którzy kreują sytuację na rynkach.

Podczas Konferencji swoje poglądy na sytuację rynkową w najbliższych miesiącach przedstawią eksperci dysponujący ogromną wiedzą:

Michał Cichosz – zarządzający w Skarbiec TFI

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, od 2009 roku posiada tytuł Chartered Financial Analyst (CFA). Karierę zawodową rozpoczął w Domu Maklerskim BZ WBK, później pracował w Aviva Investors Poland, a od stycznia 2011 roku w Skarbiec TFI zarządza funduszami Skarbiec Spółek Wzrostowych (w mediach często jest nazywany „perełką funduszy akcyjnych”), Skarbiec Top Brands oraz Skarbiec Market Neutral i specjalizuje się w selekcji spółek na rynkach zagranicznych.

George Juscak | JP Morgan Asset ManagementGeorge Juscsak – Dyrektor w JP Morgan Asset Management

Na rynku finansowym jest obecny od szesnastu lat. Pracował między innymi na Wall Street w JP Morgan Investment Bank, gdzie był wiceprezesem i członkiem Grupy Strategicznej. Obecnie jest odpowiedzialny za kontrolę sprzedaży JP Morgan Asset Management w Europie centralnej, wschodniej oraz w Rosji.

Piotr Minkina | Union InvestmentPiotr Minkina – dyrektor ds. produktów inwestycyjnych w Union Investment TFI.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczął w 2003 roku w Banku Millennium, później kierował zespołami zarządzającymi produktami strukturyzowanymi w zakresie rynku akcji, towarów i walut w PKO Banku Polskim. W marcu 2009 roku uzyskał tytuł CAIA (Chartered Alternative Investment Analyst).

Andrzej Miszczuk | F-TrustAndrzej Miszczuk, Główny Strateg F-Trust

Jest absolwentem Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, odbył także trzyletnie studia doktoranckie w SGPiS (obecnie Szkoła Główna Handlowa) oraz dwuletnie studia w Science Commercial et Industriel. W latach 1985-2010 pracował w Capital Group, wówczas jednej z największych firm zarządzających na świecie. Specjalizował się w obligacjach zamiennych na akcje – był analitykiem tego sektora i zarządzającym w jednym z największych funduszy zamiennych (Convertibles) na świecie. W szczytowym okresie obsługiwał blisko 500 klientów instytucjonalnych w Europie.

Nie zwlekaj i zapisz się!

ZOBACZ TAKŻE