EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

W jakie klasy aktywów najlepiej inwestować po zmianie sytuacji politycznej? – Andrzej Miszczuk, Gazeta Giełdy Parkiet

W dzisiejszej Gazecie Giełdy Parkiet, w tekście Jana Morbiato, czytelnicy znajdą komentarz Andrzeja Miszczuka, Głównego Stratega F-Trust SA, który odpowiada na pytanie, w jakie klasy aktywów najlepiej inwestować po zmianie sytuacji politycznej wywołanej zwycięstwem w amerykańskich wyborach prezydenckich Donalda Trumpa. Ten sam komentarz możecie Państwo przeczytać również tutaj:

W zmienionej sytuacji globalnej warto przychylnym okiem spojrzeć na kierunki, które były słabe, a teraz mogą odżyć – surowce, materiały budowlane, metale, czyli wszystko to, co może korzystać ze wzmożonego popytu przy zwiększonych wydatkach na infrastrukturę. Pod warunkiem, że Trump rzeczywiście pójdzie drogą, którą zapowiadał podczas kampanii wyborczej. Spółki w tych branżach powinny mieć lepsze zyski, a zatem ceny ich akcji mogą przyzwoicie wzrastać. Druga ciekawa grupa, to akcje technologiczne, korzystające z rozwoju technologii wojskowych i przenoszące tamte osiągnięcia do produktów konsumenckich. Skoro rysuje się możliwość porozumienia z Putinem, to tzw. dywidenda pokojowa może wydać owoce. W tej grupie można wskazać na branżę motoryzacyjną i nowe samochody elektryczne. Tesla wprowadziła nas w nową erę i dziś nikt nie może ignorować tego produktu. Następna ciekawa grupa branżowa to energia odnawialna. Jej czas nadchodzi. Technologie są już znane, dobrze opanowane, rentowne i mogą się teraz doskonalić, ale finansowanie będzie zapewnione przez konsumentów. Jeśli brać pod uwagę kierunki geograficzne, to warto postawić na Azję. W tym regionie nadal będziemy mieli do czynienia z szybszym wzrostem gospodarczym niż w Europie czy Ameryce. Po ostatnich wzrostach rentowności nawet dług skarbowy jest dobrym miejscem. Inflacja będzie się rozwijała powoli, a już antycypowaliśmy jej znaczny wzrost.

TAGI: f-trust opinie,