EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Główny Strateg F-Trust Andrzej Miszczuk w Parkiecie

Gazeta Giełdy „Parkiet” z 12 maja 2016 roku obficie cytuje Andrzeja Miszczuka, Głównego Stratega F-Trust SA, w artykule na temat najbardziej obiecujących obecnie kierunków inwestycyjnych.

„Jesteśmy w okresie bardzo trudnym do prognozowania, bo na globalnym rynku jest bardzo dużo niepewności. Świat oczekuje na istotne decyzje polityczne, między innymi na rezultat wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, utrzymanie kierunku rozwoju w Chinach i w Indiach, podtrzymywanie polityki taniego pieniądza. W tej sytuacji trudno jednoznacznie liczyć na racjonalność inwestorów” – przekonuje w „Parkiecie” Główny Strateg F-Trust. I dodaje: „Zakładamy lekką poprawę globalnego wzrostu gospodarczego i powoli rosnące stopy procentowe. W średniej i długiej perspektywie stawiamy na akcje kosztem obligacji, w pierwszej kolejności sugerując akcje azjatyckie (Chiny, Indie) i kraje surowcowe (Kanada, Australia i być może Brazylia oraz Rosja). Proponujemy też Japonię i europejskich eksporterów (Niemcy, Szwajcaria, Skandynawia, Polska). Eksporterzy posiadają technologie i produkty poszukiwane przez kraje wzrostowe, a Japonia jest bardzo tania. Elementy wzrostowe należy balansować pozycjami defensywnymi, inwestując na przykład w srebro i złoto oraz konsumpcję bazową. Ze względu na wycenę amerykańskiego rynku i niepewność dotyczącą wyborów prezydenckich, radzimy unikać szerokiej ekspozycji na spółki z USA. W horyzoncie rocznym za dobrą inwestycję uważam polski dług skarbowy i światowe spółki dywidendowe. Moim zdaniem w perspektywie roku można się spodziewać wzrostów między 5 i 10%”.

Cały artykuł dostępny poniżej:

TAGI: f-trust opinie,