EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Celem jest miliard

Miliard aktywów w Grupie Caspar – taki cel prezes Leszek Kasperski wyznaczył w rozmowie z redaktor Jagodą Fryc z „Pulsu Biznesu” dla trzech spółek: Caspar Asset Management, Caspar Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych oraz dla F-Trust. Ma on zostać osiągnięty najdalej w 2015 roku.

Leszek Kasperski Caspar TFI, powstałe w lipcu 2012 roku, przebojem wdarło się na szczyty tabeli z wynikami zarządzania funduszy. Flagowy Caspar Akcji Polskich zarobił w ubiegłym roku 46%, przy średniej rynku 11%” – napisał „Puls Biznesu” z 13 maja 2014 roku.

Leszek Kasperski w rozmowie z dziennikarką zapowiedział też stworzenie funduszu zamkniętego akcji Europy Środkowo-Wschodniej. „Fundusz zamknięty może więcej – inwestycja w waluty, instrumenty pochodne czy nieruchomości, a także wyższe limity koncentracji to coś, o czym fundusze otwarte mogą pomarzyć. Dzięki szerokiej palecie instrumentów oraz strategii, FIZ teoretycznie mają większy potencjał zysku” – tłumaczy „Puls Biznesu”. Gazeta chwali dotychczasowe wyniki subfunduszu Caspar Akcji Środkowej i Wschodniej Europy. „Inwestycja funduszu otwartego na giełdach Nowej Europy dotychczas wychodziła Casparowi całkiem nieźle. Od początku tego roku – napisała Jagoda Fryc – Caspar Środkowej i Wschodniej Europy jest 5% nad kreską, a przez ostatnie dwanaście miesięcy zarobił 6,7% i to pomimo zawirowań w Turcji”. Prezes Kasperski przekonuje, że stworzenie funduszu zamkniętego jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom dystrybutorów, którzy od dłuższego czasu upominają się o taki fundusz.