EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

Webinary F-Trust

webinary F-Trust - spotkania ze specjalistami branży

Przedstawiamy listę naszych internetowych spotkań, podczas których będziemy poruszać tematy związane z inwestowaniem. Do części z nich mogą się Państwo zapisywać już w tym momencie. Do części uruchomimy zapisy w najbliższym czasie. Aby być ze wszystkimi wydarzeniami na bieżąco, prosimy o zapisanie się do naszego newslettera!

Inwestowanie w fundusze absolutnej stopy zwrotu webinar z Mariuszem Zarodem oraz Piotrem Milińskim z Quercus TFI

O możliwościach i ryzykach takiej strategii rozmawialiśmy z Mariuszem Zarodem, Dyrektorem ds. Instrumentów Dłużnych w Quercus TFI S.A. oraz Piotrem Milińskim zarządzającym funduszem Quercus Global Balanced.

Barometr Gospodarczy – czerwiec 2020

W ujęciu globalnym wciąż notowane są rekordowe dzienne przyrosty zachorowań (5 czerwca było 131.9 tys) natomiast kolejne kraje luzują restrykcje dystansu społecznego. Mamy zatem poprawę nastrojów, w szczególności w krajach, gdzie liczba zakażeń spada (głównie Europa i Azja). Widać tam wyraźną poprawę wskaźników PMI, co w sumie nie dziwi po rekordowo niskich odczytach w kwietniu.

Zwycięzcy obecnego kryzysu? – webinar z Michałem Cichoszem ze Skarbiec TFI

Z zarządzającym między innymi subfunduszem Skarbiec Spółek Wzrostowych porozmawiamy o tym, jakie szanse i zagrożenia odkryła pandemia. Gdzie warto szukać okazji i jak radzić sobie na zmiennym rynku.

Globalne możliwości inwestycyjne w dobie koronawirusa – webinar z Dominikiem Bekkewoldem z Fidelity International

Porozmawiamy o tym, jak zmienia się globalna alokacja aktywów w obliczu wychodzenia z pandemii koronawirusa. Jak szybkie i głębokie cięcia stóp procentowych wpłynęły na inwestowania w fundusze dłużne oraz co może dać podejście sektorowe do funduszy akcyjnych.

Webinar zakończył się

Jak dodać „złoto” do portfela funduszy? – Marek Straszak z Generali Investments TFI

Przyszło nam inwestować w ciekawych czasach. Rentowności obligacji w pobliżu zera, a na rynkach akcji duża niepewność o przyszłe wyniki spółek. W takich okolicznościach wielu inwestorów sięga po złoto. Zapraszamy na webinar z Markiem Straszakiem, zarządzającym funduszem Generali Złota. Porozmawiamy o tym, dlaczego warto mieć złoto w portfelu, jakie ryzyka się z tym wiążą i jaki sposób inwestycji w złoto najlepiej wybrać.

Barometr Gospodarczy – maj 2020

Wrześniowy ranking doskonale podsumowuje to, co działo się na rynkach. Między innymi na skutek rekomendacji dwóch amerykańskich banków sprzedawane były te sektory rynku, które najbardziej urosły od początku roku (m.in. spółki wzrostowe), a środki płynęły do spółek typu „value” oraz na rynki o relatywnie niższych wycenach, jak np. Japonia czy Turcja.

Archiwum: Jak inwestować w czasach pandemii? – Błażej Bogdziewicz z Caspar Asset Management

W obecnych czasach trudniej będzie o zysk bez większego wychylenia się na ryzyko. Jak ostatnie tygodnie pokazują ryzyka lubią się materializować, zatem trzeba nimi sprawnie zarządzać. Kluczowa jest płynność aktywów oraz właściwa dywersyfikacja. O tym jak inwestować w dobie panującej pandemii będzie można porozmawiać z Błażejem Bogdziewiczem.

Archiwum: Barometr Gospodarczy – kwiecień 2020

Podczas webinaru zaprezentujemy i omówimy najnowszy odczyt barometru gospodarczego F-Trust – kwiecień 2020r. Ponadto każdy z uczestników będzie mógł zadać pytania, na które Jędrzej Janiak odpowie podczas webinaru lub po jego zakończeniu – w formie wiadomości email.