EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Zmiany w zarządzie F-Trust SA

Z dniem 1 stycznia 2020 roku Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy F-Trust SA powołało dwóch nowych Wiceprezesów Zarządu – Annę Švarcovą oraz Jakuba Strysika.

Zarówno Anna Švarcová, jak i Jakub Strysik są związani z F-Trust SA od wielu lat. Anna jest absolwentką śląskich uczelni wyższych oraz Szkoły Zarządzania Sprzedażą, a rynkowe doświadczenie zdobyła w PricewaterhouseCoopers oraz w czeskich towarzystwach funduszy inwestycyjnych Generali Investment i Conseq investiční společnost.

Z kolei Jakub Strysik jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa bankowego i bankowości na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu i wykonuje zawód radcy prawnego.

Anna Švarcová jest odpowiedzialna za zarządzanie oraz rozwój sieci Sprzedaży, natomiast Jakub Strysik odpowiada za kwestie prawne, compliance oraz operacyjne.

Nowi członkowie zarządu F-Trust - Jakub Strysik oraz Anna Švarcova