EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Sieć sprzedaży F-Trust rośnie – oni już zarabiają dzięki Platformie Funduszy F-Trust

W ostatnich miesiącach sieć sprzedaży F-Trust SA, największego niezależnego dystrybutora produktów inwestycyjnych na polskim rynku, szybko rośnie. Wielka w tym zasługa Platformy Funduszy Inwestycyjnych, która stała się wygodnym narzędziem także do obsługi klientów przez zewnętrznych doradców współpracujących z F-Trust.

Krzysztof Jeske, prezes F-Trust, pytany o „białe plamy” na mapie Polski, czyli regiony, w których spółka nie ma jeszcze współpracujących z nią partnerów, musi się chwilę zastanowić. „Warmińsko-Mazurskie, tam na razie jesteśmy dość słabi – odpowiada w końcu. – Nie jest to klasyczna biała plama, bo klientów tego regionu obsługuje nasz oddział w Białymstoku, ale przyznaję, że nie jest to rozwiązanie idealne”.

Prezes F-Trust dodaje jeszcze, że spółka cały czas chętnie nawiązuje współpracę z kolejnymi partnerami, także w tych miejscowościach, w których ma już swoich współpracowników.

F-Trust ma współpracowników oferujących fundusze inwestycyjne od Lublina po Szczecin, bardzo prężnie działa np. wspomniany już oddział w Białymstoku. Klienci ze Śląska z łatwością znajdą kilku przedstawicieli F-Trust, podobnie jest w środkowej Polsce. Rośnie liczba klientów obsługiwanych w Toruniu, w Trójmieście, Gorzowie oraz na Dolnym Śląsku. Mamy silną pozycję w Wielkopolsce, województwie kujawsko-pomorskim, we Wrocławiu. Wkrótce dwaj nowi współpracownicy, z dużym doświadczeniem w międzynarodowej korporacji finansowej, rozpoczną działalność w Warszawie.

Platforma Funduszy – wygodna i szybka

Siłą napędową współpracy z niezależnymi doradcami jest Platforma Funduszy Inwestycyjnych.

Platforma Funduszy opiniePlatforma to wyjątkowe narzędzie sprzedażowe – jest długo oczekiwaną odpowiedzią na potrzeby rynku produktów inwestycyjnych. Przyjazny interfejs transakcyjny, wzbogacony o wartościowe treści i analizy ze świata finansów. To wszystko powoduje, że zarówno nasi doradcy jak i sami klienci wysoko oceniają aplikację przygotowaną przez F-Trust.

Marcin Śliwiński

Stworzyliśmy Platformę dla klientów indywidualnych, bo jesteśmy przekonani, analizując trendy zachowań społecznych, że w najbliższych latach sprzedaż funduszy inwestycyjnych przez Internet będzie dynamicznie rosła. I tak się dzieje. Ale Platforma jest także znakomitym narzędziem współpracy z niezależnymi doradcami – przyznaje Krzysztof Jeske. – Dzięki Platformie obsługa klientów jest nie tylko prostsza, ale również dużo szybsza niż przy użyciu standardowych rozwiązań. Dzięki temu narzędziu do absolutnego minimum ograniczyliśmy całą, tak pracochłonną, dokumentację, bo nikt już nie chce i nie ma czasu spędzać wielu godzin nad kilogramami papierów. Dzięki temu osoby korzystające z Platformy Funduszy mogą dosłownie w 100 % swojego czasu poświęcać na rozwój swojego biznesu”.

Szkolimy i wspieramy

Anna Svarcova profil LinkedIn:

sieć sprzedaży - Anna SvarcovaJeśli Platforma Funduszy jest w tym układzie fundamentem, to żelbetonową konstrukcję całej budowli stanowi model współpracy z niezależnymi doradcami oferującymi fundusze inwestycyjne. Większość wynikających stąd obowiązków przejęła Anna Svarcowa, dyrektor ds. rozwoju rynku F-Trust. Anna, dysponująca wieloletnim doświadczeniem na rynku kapitałowym, nieustannie jeździ po kraju i wprowadza standardy F-Trust, szkoli, tłumaczy i pomaga. W każdym miesiącu przejeżdża tysiące kilometrów, od Szczecina po Lublin, i wspiera niezależnych sprzedawców.

Anna wykonuje tytaniczną pracę, ale to ułatwia naszym nowym współpracownikom start w nowej strukturze i w efekcie przykłada się na ich zarobki” – zaznacza prezes F-Trust.

Po pierwsze – rzetelność

„To priorytet, bo w końcu z tego żyją ludzie oferujący fundusze inwestycyjne i my mamy tego pełną świadomość. Mamy też świadomość wagi problemu. Tym bardziej, że na rynku panuje w wielu przypadkach, niestety, wolna amerykanka, a może raczej prawo dżungli. Duże firmy w ramach franczyzy pełną garścią korzystają ze swojej dominującej pozycji, zmieniają umowy, wymuszają niższe stawki. My stawiamy na rzetelność i długotrwałą współpracę ze wszystkimi podmiotami tworzącymi rynek – klientami, towarzystwami funduszy inwestycyjnych oraz osobami dystrybuującymi produkty inwestycyjne – deklaruje Krzysztof Jeske, prezes F-Trust.

Współpracujący z poznańską firmą niezależni doradcy produktów finansowych regularnie otrzymują specjalne, przejrzyste i w pełni czytelne pliki prowizyjne, za pomocą których mogą kontrolować F-Trust . „Mamy jasny, absolutnie transparentny i sprawnie działający system rozliczeń. Mam pełną świadomość, że jest to dla nich bardzo istotna rzecz, dlatego pilnujemy tego z niezwykłą skrupulatnością – tłumaczy Krzysztof Jeske. – I tak będzie również w przyszłości. Gwarancją jest to, że nasz sukces na rynku zależy od rozwoju naszej sieci”.

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O F-TRUST:

Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą? Wypełnij formularz. Oddzwonimy szybko.