EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Na Platformie Funduszy szybciej i bezpieczniej

Platforma Funduszy, największa niezależna platforma internetowa ułatwiająca inwestowanie w fundusze, staje się jeszcze bezpieczniejsza, a inwestowanie mniej ryzykowne.

Nowe funkcjonalności Platformy Funduszy zostały wprowadzone wraz z implementacją w Polsce dyrektywy MIFiD II. Istotną zmianą dla nowych klientów F-Trust, jednego z największych na polskim rynku niezależnych dystrybutorów funduszy inwestycyjnych, jest szybszy niż dotychczas sposób weryfikacji klientów – poprzez przelew weryfikacyjny. Nowa weryfikacja jest zresztą nie tylko szybsza, ale również bardziej precyzyjna. Teraz klient musi jedynie wykonać przelew w wysokości 1 zł, który wraca na jego konto nie później niż do końca następnego dnia roboczego.

Wprowadzenie nowych funkcjonalności jest wynikiem współpracy F-Trust SA z firmą Blue Media, jednym z największych w Polsce operatorów szybkich płatności. Blue Media działa od blisko dwudziestu lat i obsługuje 6 mln klientów, a każdego dnia z jej usług korzysta 500 tysięcy osób.

Dużą zmianą na Platformie Funduszy jest także nowy test „badanie wiedzy i doświadczenia Klienta”, dzięki któremu weryfikowany jest jego profil – określone zostaje dotychczasowe doświadczenie w inwestowaniu pieniędzy, wiedza o rynku kapitałowym oraz skłonność do podejmowania ryzyka.

Za pomocą tych nowych instrumentów, Platforma Funduszy automatycznie określa fundusze, które są najlepiej dostosowane do potrzeb Klienta.

Zarejestruj się na Platformie Funduszy F-Trust!
Szybko i za darmo!

Zarejestruj się!