EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Informacja dla Klientów F-Trust SA w sprawie zagrożenia koronawirusem

Grupa Caspar, której częścią jest F-Trust SA, analizuje zagrożenia wynikające z rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19. W szczególności rozpatrujemy różne scenariusze ograniczeń, które mogą być nakładane na przedsiębiorców w ramach walki z epidemią. Organizujemy prace spółek z Grupy Caspar, aby zapewnić Klientom możliwą płynność i dostęp do ich inwestycji.

W szczególności, wszystkie spółki z Grupy Caspar (F-Trust SA, Caspar Asset Management SA, Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA) są przygotowane do wykonywania pracy w modelu rozproszonym. Oznacza to, że kluczowe obszary funkcjonowania przedsiębiorstw mogą prowadzić działalność zdalnie, bez potrzeby obecności w siedzibie Spółek. Dotyczy to zwłaszcza:

  • pracowników działu obsługi Klienta w spółce F-Trust SA.
  • kluczowych pracowników działu inwestycyjnego, zespołu dilerskiego (odpowiedzialnego za realizację transakcji i dyspozycji Klientów) oraz działu operacyjnego (odpowiedzialnego za proces wyceny) – w spółce Caspar Asset Management,
  • pracowników działu obsługi Klienta w spółce Caspar Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych,

W ten sam sposób mogą procedować także Zarządy spółek oraz pracownicy odpowiedzialni za kwestie zgodności z prawem i compliance. Ponadto, każda ze spółek wprowadziła odpowiednio środki techniczno-organizacyjne, mające na celu ograniczenie ryzyka potencjalnego niekorzystnego wpływu działań organów publicznych mających na celu walkę z wirusem – na organizację i sposób funkcjonowania spółek z Grupy Caspar.

Co więcej, spółka F-Trust SA dołoży starań, aby wszyscy Klienci korzystający ze zdalnych kanałów dystrybucji (Platforma Funduszy, serwis telefoniczny) mieli możliwość składania zleceń na normalnych – dotychczasowych – zasadach. Niezależnie od rozwoju sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się wirusa.

Grupa Caspar na bieżąco monitoruje sytuację związaną z rozwojem zagrożenia. Będziemy dokładali starań, aby dynamicznie i proporcjonalnie do sytuacji reagować na nowe okoliczności. Zachęcamy do pozostawania w kontakcie z Państwa indywidualnymi opiekunami.

Na zakończenie – pragniemy podkreślić, że wyżej opisany sposób postępowania jest wyrazem przygotowania na najbardziej pesymistyczny scenariusz. W chwili obecnej każda ze spółek z Grupy Caspar funkcjonuje w niezakłócony sposób.