EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

F-Trust partnerem bloga Macieja Samcika!

Maciej Samcik, autora bloga „Subiektywnie o finansach” opublikował wpis, stworzony w ramach współpracy z F-Trust. Maciej Samcik – znany tropiciel nieuczciwości firm wobec klientów, rozmawia z Krzysztofem Jeske, prezesem F-Trust. Obaj panowie zastanawiają się w jaki sposób zachęcić Polaków do długoterminowego inwestowania w fundusze inwestycyjne.

Jako jeden z pomysłów, przedstawiają internetowe platformy do inwestowania pieniędzy. Podają również pięć wskazówek, które pomogą początkującym inwestorom uniknąć inwestycyjnej pomyłki w swoich pierwszych krokach na rynku kapitałowym.

“Jak kupować fundusze inwestycyjne, akcje i obligacje, by nie dać się oszukać nieetycznym sprzedawcom? Czy platformy, na których online możemy kupić fundusze będą antidotum na nieuczciwych pośredników, wciskających klientom kit? Poznajcie pięć zasad ostrożnego i rozsądnego inwestowania, które przydadzą się, gdy chcecie ominąć stada „wilczków z Wall Street”, zawodowych kanciarzy!”

– Maciej Samcik

Wpis powstał w ramach współpracy pomiędzy Maciejem Samcikiem a F-Trust i jest elementem większego cyklu na temat inwestowania w fundusze inwestycyjne.

Cały wpis przeczytasz tutaj:

Zobacz także:

Platforma Funduszy Notowania funduszy Platforma Funduszy Newsletter F-Trust