EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Bezpłatna konferencja Fidelity Worldwide Investment w Białymstoku

Termin: 18 maja 2016, 18:00-21:00.
Miejsce: Hotel Branicki, ul.Zamenhofa 25, 15-435 Białystok. mapa

Dla kogo? Na Konferencję zaprosimy 7 osób, które jako pierwsze nadeślą swoje zgłoszenia. Z osobami, które zdobędą specjalne zaproszenia i będą mogły wziąć udział w Konferencji Inwestycyjnej F-Trust skontaktujemy się telefonicznie.

Akcje a może obligacje? Rynek polski, amerykański, a może Daleki Wschód? Odpowiedzi na te pytania będą mogły usłyszeć osoby, które zapiszą się na konferencję F-Trust, największego w Polsce dystrybutora produktów inwestycyjnych, gościem specjalnym będzie Dominik Bekkewold – Senior Sales Managerem Fidelity Worldwide Investment.

Fidelity Worldwide Investment jest jedną z największych na świecie firm zarządzania aktywami. Powstała w 1969 roku jako międzynarodowe ramię powołanej w 1946 roku Fidelity Investments. Dzisiaj firma działa w 25 państwach i zarządza aktywami przekraczającymi 270 mld dolarów. Wśród jej klientów są prywatni inwestorzy, ale również banki centralne kilku krajów, państwowe fundusze majątkowe, globalne koncerny. Fundusze Fidelity – w ofercie F-Trust SA jest ich ponad pięćdziesiąt – pozwalają inwestować na całym świecie, między innymi w Stanach Zjednoczonych, Europie Zachodniej, w Japonii, państwach azjatyckich oraz na globalnych rynkach wschodzących.

Nie zwlekaj i zapisz się!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ