EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Klienci F-Trust zainwestowali już 400 mln zł!

Klienci F-Trust zainwestowali już 400 milionów złotych za naszym pośrednictwem. Dziękujemy!

F-Trust SA, jeden z największych niezależnych dystrybutorów produktów oszczędnościowych na polskim rynku, zanotował kolejny rekord – za pośrednictwem naszej spółki klienci zainwestowali już ponad 400 mln zł. Jesteśmy zaszczyceni, że dzięki wyborom naszych klientów aktywa F-Trust rosną w takim tempie. Dziękujemy!

Nasi Klienci blisko 60% środków zainwestowali w fundusze akcyjne, 8% w fundusze obligacyjne, a 20% w fundusze rynku pieniężnego. Większość środków, 77%, trafiła do funduszy zarządzanych przez polskie TFI, a 23% do funduszy zarządzanych przez zagraniczne firmy zarządzające.

Zobacz także: Wyniki inwestycji klientów F-Trust

Dlaczego klienci wybierają właśnie F-Trust?

Poza ofertą produktową ponad 1000 funduszy polskich TFI oraz zagranicznych firm zarządzających (BlackRock, Schroders, Franklin Templeton Investments czy Fidelity Investments) powodem, dla którego klienci korzystają z naszej ofert jest unikatowy na polskim rynku model współpracy z klientami. Opiera się on na znakomicie przygotowanych do pracy, profesjonalnych doradcach oraz nowoczesnej internetowej Platformie Funduszy.

Dowiedz się jak wybrać fundusze inwestycyjne

Klienci F-Trust inwestują w różne klasy aktywów

Aktywa zainwestowane za pośrednictwem F-Trust rosną dzięki Platformie Funduszy

Dzięki Platformie klienci – poza możliwością łatwego inwestowania bez wychodzenia z domu – uzyskają również dostęp do materiałów edukacyjnych (comiesięczny Raport F-Trust, Szkoła Inwestycyjna, barometr inwestycyjny), mogą założyć portfel treningowy, znaleźć interaktywne portfele modelowe funduszy dla osób z różnymi skłonnościami do podejmowania ryzyka inwestycyjnego oraz o różnej wysokości aktywów.

Co więcej, żaden inwestor nie zostaje pozostawiony sam sobie. Zawsze może skontaktować się z nami telefonicznie, za pośrednictwem czatu bądź formularza kontaktowego i wówczas nasi specjaliści pomogą wypracować – niezależnie od wysokości kapitału, który klient zamierza zainwestować – najlepsze rozwiązania inwestycyjne.

Platforma Funduszy to nowoczesne narzędzie do inwestowania w fundusze inwestycyjne przez internet.Dowiedz się więcej: Platforma Funduszy F-Trust

Bezpłatne spotkania z profesjonalnymi doradcami

Wszyscy klienci, którzy cenią sobie kontakt z profesjonalnym doradcą, mogą się umówić na bezpłatne spotkanie we wskazanym przez siebie miejscu na terenie całego kraju lub w jednej z naszych placówek. A warto pamiętać, że nasi doradcy są naprawdę znakomicie przygotowani do swojej roli – mają długoletnie doświadczenie na rynku kapitałowym często poparte również międzynarodowymi certyfikatami.

Dowiedź się więcej: Ludzie F-Trust

Platforma wspiera zewnętrznych dystrybutorów

Platforma stała się istotnym narzędziem integracji rynku. Dzięki niej niezależni dystrybutorzy, mogą nie tylko poszerzać swoją ofertę produktową, ale unikają również żmudnego procesu administracyjnego i dzięki temu mogą się skupić na pomocy swoim klientom.

Autorskie narzędzie F-Trust SA jest bardzo wysoko cenione także ze względu na swoją wysoką użyteczność i przyjazny charakter. Wszystko dzięki temu, że w trakcie jego tworzenia kierowaliśmy się opinią zarówno doświadczonych doradców rynku kapitałowego, jak i klientów.

Zobacz inne wpisy na blogu F-Trust:

ZOBACZ JAK ŁATWO I SZYBKO MOŻNA OTWORZYĆ KONTO NA PLATFORMIE FUNDUSZY

ftrast, ftrust, eftrust

TAGI: eftrast, f-trust opinie, ftrast, ftrust,