EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERNECJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Klienci F-Trust zainwestowali już
ponad 400 mln zł WIĘCEJ >>>

Nasze usługi są dla Ciebie zawsze
bezpłatne WIĘCEJ >>>

A A A

Fundusz inwestycyjny – jak to działa – [INFOGRAFIKA]

W ramach naszej działalności spotykamy się z mnóstwem pytań od klientów oraz osób zainteresowanych tematyką inwestowania w fundusze inwestycyjne – odnośnie konstrukcji rynku, szczególnie z pytaniem „czym właściwie jest fundusz inwestycyjny”. Cieszymy się z każdego pytania bo rozumiemy, że właściwe poznanie funkcjonalności produktu jest podstawowym warunkiem odpowiedniego dopasowania rozwiązania finansowego do własnych potrzeb i oczekiwań.


Pytania skupiają się wokół trzech aspektów funkcjonowania rynku funduszy w Polsce, są to: bezpieczeństwo, skuteczność inwestowania oraz rola F-Trust. Dla każdej z tych grup przygotowaliśmy specjalną infografikę. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i czekamy na dalsze pytania!

Co to jest fundusz inwestycyjny?

Fundusz inwestycyjny to oddzielna osoba prawna, którą tworzy Towarzystwo Fundusz Inwestycyjnych. Sam fundusz to nic innego jak odpowiednio zabezpieczone prawnie opakowanie dla pieniędzy Twoich i innych inwestorów. O bezpieczeństwie ulokowanych pieniędzy dba szereg instytucji. Poniżej przedstawiamy infografikę nr 1 ze szczegółową prezentacją:

bezpieczeństwo funduszu inwestycyjnego infografika

Jak działa fundusz inwestycyjny?

Drugim aspektem, który wszystkich interesuje najbardziej jest skuteczność inwestowania. To ile zarobisz, a być może stracisz; to czy ochronisz swój kapitał, zależy od tego w co pieniądze zostaną zainwestowane.

jak działa fundusz inwestycyjny

Wiesz już czym są oraz jak działają fundusze inwestycyjne, ale w czym może pomóc Tobie F-Trust?

W Polsce dostępnych jest ponad 3000 funduszy i jak na każdym rynku znaleźć można podmioty, które radzą sobie lepiej bądź gorzej. Ponadto fundusz, który spełnia oczekiwania jednej osoby może być nieodpowiedni dla innej. Właśnie dlatego jest F-Trust. Poniżej znajdziesz infografikę z prezentacją tego czym się zajmujemy.

rola f-trust infografika

Pamiętaj, że w F-Trust możesz inwestować w fundusze inwestycyjne polskich TFI i zagranicznych firm zarządzających

Możesz inwestować w fundusze inwestycyjne już od 100 zł (w tym celu oddajemy do Twojej dyspozycji kilka możliwości zakupu oraz późniejszego zarządzania portfelem inwestycji:

Zapisz się do newslettera F-Trust, aby otrzymać Poradnik Początkującego Inwestora


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO JAK OTWORZYĆ KONTO NA PLATFORMIE FUNDUSZY