EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Fundusze inwestycyjne – jak to działa? [INFOGRAFIKA]

W ramach naszej działalności spotykamy się z mnóstwem pytań od klientów oraz osób zainteresowanych tematyką inwestowania w fundusze inwestycyjne – odnośnie konstrukcji rynku, szczególnie z pytaniem “czym właściwie jest fundusz inwestycyjny”. Cieszymy się z każdego pytania bo rozumiemy, że właściwe poznanie funkcjonalności produktu jest podstawowym warunkiem odpowiedniego dopasowania rozwiązania finansowego do własnych potrzeb i oczekiwań.


Pytania skupiają się wokół trzech aspektów funkcjonowania rynku funduszy w Polsce, są to: bezpieczeństwo, skuteczność inwestowania oraz rola F-Trust. Dla każdej z tych grup przygotowaliśmy specjalną infografikę. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i czekamy na dalsze pytania!

Infografika 1/3 – co to jest fundusz inwestycyjny?

Fundusz inwestycyjny to oddzielna osoba prawna, którą tworzy Towarzystwo Fundusz Inwestycyjnych. Sam fundusz to nic innego jak odpowiednio zabezpieczone prawnie opakowanie dla pieniędzy Twoich i innych inwestorów. O bezpieczeństwie ulokowanych pieniędzy dba szereg instytucji. Poniżej przedstawiamy infografikę nr 1 ze szczegółową prezentacją:

bezpieczeństwo funduszu inwestycyjnego infografika

Infografika 2/3 – jak działa fundusz inwestycyjny?

Drugim aspektem, który wszystkich interesuje najbardziej jest skuteczność inwestowania. To ile zarobisz, a być może stracisz; to czy ochronisz swój kapitał, zależy od tego w co pieniądze zostaną zainwestowane.

jak działa fundusz inwestycyjny

Infografika 3/3 – wiesz już czym są oraz jak działają fundusze inwestycyjne, ale w czym może pomóc Tobie F-Trust?

W Polsce dostępnych jest ponad 3000 funduszy i jak na każdym rynku znaleźć można podmioty, które radzą sobie lepiej bądź gorzej. Ponadto fundusz, który spełnia oczekiwania jednej osoby może być nieodpowiedni dla innej. Właśnie dlatego jest F-Trust. Poniżej znajdziesz infografikę z prezentacją tego czym się zajmujemy.

 fundusze inwestycyjne - rola F-Trust infografika

Pamiętaj, że w F-Trust możesz inwestować w fundusze inwestycyjne polskich TFI i zagranicznych firm zarządzających

Możesz inwestować w fundusze inwestycyjne już od 100 zł (w tym celu oddajemy do Twojej dyspozycji kilka możliwości zakupu oraz późniejszego zarządzania portfelem inwestycji:

FUNDUSZE INWESTYCYJNE W F-TRUST DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO JAK OTWORZYĆ KONTO NA PLATFORMIE FUNDUSZY