EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Placówka F-Trust w Gdańsku

Nasze biuro znajduje się przy ulicy Abrahama 1A w Centrum Biurowym Abrahama. Placówka funkcjonuje w modelu edukacyjno-sprzedażowym. Oznacza to, że osoby zainteresowane produktami z bogatej oferty F-Trust będą mogły nie tylko kupić fundusze, ale także zyskać profesjonalną pomoc z zakresu inwestowania i rynku kapitałowego.

Gdańskim oddziałem spółki kieruje Agnieszka Kozłowska z ponad 18-letniem stażem w bankowości indywidualnej i korporacyjnej. Przez wiele lat zajmowała się bankowością inwestycyjną w Deutsche Banku (dziś Santander Bank Polska) w departamencie Private Banking, wcześniej pracowała w mBanku, Citibanku oraz banku Pekao. Jest absolwentką Politechniki Gdańskiej, ukończyła Akademię Inwestycyjną BRE Banku w Warszawie, posiada europejski Certyfikat Doradców Finansowych EFPA/nr 591/.

W oddziale wraz z Agnieszką Kozłowską i Mariuszem Sulikowskim od stycznia 2021 roku pracuje Adriana Barnat. Adriana z sektorem bankowym jest związana od 2004 r. Pracowała w Banku Millennium S.A., BPH S.A. oraz najdłużej – Banku Pekao S.A. W Banku Pekao S.A. przez 12 lat zajmowała się obsługą bankową i maklerską Klientów z sektora Private. Jest absolwentką magisterskich studiów ekonomicznych, studiów podyplomowych. Ukończyła liczne szkolenia i kursy z zakresu finansów. Legitymuje się certyfikatem European Financial Advisor (EFA) przyznawanym przez Europejską Fundację na Rzecz Standardów Doradztwa Finansowego.

Zapraszamy!DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O F-TRUST: