EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Placówka F-Trust w Lesznie

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIA NA TEMAT
FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

przejdź na stronę szkoleń

Placówka F-Trust mieści się w Lesznie przy ulicy Słowiańskiej, w samym sercu miasta. Oddział ma wydzieloną salę przeznaczoną do spotkań podczas, których można spokojnie porozmawiać o różnych formach oszczędzania, a także specjalną strefę wyposażoną między innymi w dotykowy ekran ze stałym dostępem do Internetu.

Zbigniew Sadowski Leszno„Dzięki temu możemy na bieżąco, korzystając z rzeczywistych danych, wypracowywać wspólnie z klientem najkorzystniejsze dla niego rozwiązania. Zależy nam, aby klienci inwestowali swoje pieniądze w pełni świadomie, mając wszystkie niezbędne do tego informacjetłumaczy Zbigniew Sadowski, dyrektor sprzedaży i szef leszczyńskiego oddziału F-Trusta. – W większości banków z klientami pracuje się na pewnych modelach i z reguły przedstawia się im gotowe rozwiązania. My wypracowujemy najlepsze rozwiązania wspólnie, dając klientowi ekspercką wiedzę”.

Nie tylko dla najzamożniejszych

Oddział kładzie duży nacisk na kreowanie wśród klientów kultury oszczędzania.

„Skupiamy się przede wszystkim na sprzedaży produktów oszczędnościowych, o możliwie wysokim poziomie bezpieczeństwa, adresowanych do klientów, którzy mają mniejsze doświadczenie na rynku finansowym, ale jednocześnie mają świadomość, że oszczędzanie jest dzisiaj koniecznością”tłumaczy Krzysztof Jeske.

Oferta F-Trust nie obejmuje tylko produktów dla bardzo zamożnych klientów. Można tutaj także kupić produkty systematycznego oszczędzania, gdzie miesięczna wpłata sięga zaledwie kilkudziesięciu złotych. To ważne, bo regularne oszczędzanie na emeryturę stało się koniecznością.

Placówka F-Trust w Lesznie czyli wiedza i doświadczenie

Leszno to ponad 60-tysięczna miejscowość w województwie wielkopolskim, z dobrze rozwiniętą działalnością biznesową. Placówką kieruje Zbigniew Sadowski, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Studium Podyplomowego Polskiej Akademii Nauk. Legitymuje się wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym i certyfikatem European Financial Guide (EFG) przyznawanym przez Europejską Federację Doradców Finansowych, wpisany na Listę Ekspertów Finansowych I stopnia – Asystenci finansowi, eksperci w doborze produktów finansowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O F-TRUST:

Zanim przyjdziesz… posłuchaj!

Zobacz więcej filmów!