EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi Klienci zainwestowali
już 1,4 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród Klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Placówka F-Trust w Kępnie

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIA NA TEMAT
FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

przejdź na stronę szkoleń

Mieszkańców Kępna i okolic zainteresowanych oszczędzaniem pieniędzy i korzystnymi inwestycjami na rynku kapitałowym F-Trust zaprasza do nowego oddziału przy ulicy Wieluńskiej 7. Znajdziecie tu Państwo ponad 1000 funduszy inwestycyjnych zarządzanych zarówno przez polskie TFI, jak i przez takich gigantów globalnego rynku, jak BlackRock, Franklin Templeton, Fidelity Investments i Schroders. W naszej placówce można też kupić zdobywające sobie coraz większą popularność IKE i IKZE. Placówka F-Trust w Kępnie zaprasza klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Podobnie jak inne placówki F-Trust, nasz kępiński oddział funkcjonuje w modelu edukacyjno-sprzedażowym. Osoby zainteresowane produktami oszczędnościowymi z bogatej oferty F-Trust znajdą tutaj możliwość ich kupna, ale także profesjonalną pomoc z zakresu produktów inwestycyjnych i rynku kapitałowego. Ponadto, dla klientów F-Trust w placówce są organizowane spotkania z profesjonalistami różnych specjalności, między innymi z zarządzającymi funduszami inwestycyjnymi, prawnikami zajmującymi się podatkami czy z Głównym Strategiem F-Trust.