Fundusze inwestycyjne Lublin
Piotr Pańkowski

F-Trust - barometr gospodarczy Jestem współpracownikiem firmy F-Trust. Wspierając klientów w procesie nabywania funduszy inwestycyjnych, korzystam z Platformy Funduszy F-Trust. Działam w Lublinie i okolicach, dla Twojej wygody mogę się spotkać w dowolnym miejscu.

fundusze inwestycyjne Lubelskie Piotr Pańkowski

Od 2018 roku prowadzę własną działalność gospodarczą związaną z dystrybucją funduszy inwestycyjnych. Jestem partnerem firmy F-Trust SA, mającej w swej ofercie wiele wyselekcjonowanych funduszy inwestycyjnych polskich i zagranicznych.

Interesuję się rynkami kapitałowymi oraz gospodarką, a wolnych chwilach gram w amatorskiej lidze koszykarskiej. Wybrałem współpracę z F-Trust SA, gdyż platforma funduszy daje mi największe możliwości dopasowania portfela do klienta na polskim rynku. Dodatkowym atutem są bardzo atrakcyjne warunki cenowe i profesjonalne, doradzane na podstawie testu wiedzy i doświadczenia portfele.

FUNDUSZE INWESTYCYJNE LUBLIN | DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O F-TRUST

F-TRUST SA

ul. Półwiejska 32,
61-888 Poznań

NIP: 1080011502,
Regon: 145817467


Kapitał zakładowy: 103 000 PLN, w całości wpłacony, Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000397407.