Fundusze inwestycyjne Grudziądz
Piotr Malendowicz

F-Trust - barometr gospodarczy Jestem współpracownikiem firmy F-Trust. Wspierając klientów w procesie nabywania funduszy inwestycyjnych, korzystam z Platformy Funduszy F-Trust. Działam w Grudziądzu i okolicach, dla Twojej wygody mogę się spotkać w dowolnym miejscu.

fundusze inwestycyjne Grudziądz Piotr Malendowicz Mieszkam i prowadzę firmę w Grudziądzu. Współpracuję z klientami lokalnie i regionalnie. Zdobyta na Uniwersytecie Gdańskim wiedza pozwoliła mi od 1991 roku uczestniczyć w rozwoju rynku kapitałowego, poprzez kierowanie Punktem Obsługi Klientów Centralnego Domu Maklerskiego Banku Pekao SA. Uzyskana w 1993 roku licencja Maklera Papierów Wartościowych nr 275, studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim oraz liczne szkolenia krajowe i zagraniczne dają mi możliwość profesjonalnego przekazywania klientom wiedzy na temat rynku kapitałowego i funduszy inwestycyjnych.

Od 2018 roku prowadzę własną działalność gospodarczą związaną z dystrybucją funduszy inwestycyjnych, jestem partnerem firmy F-Trust SA, mającej w swej ofercie wiele wyselekcjonowanych funduszy inwestycyjnych polskich i zagranicznych.

Informuję klientów, że istnieje wiele form inwestowania kapitału. Jednak fundusze inwestycyjne są jedną z najciekawszych alternatyw na rynku, gdyż są dostępne dla każdego: zarówno dla początkującego jak i dla doświadczonego inwestora. Zapewniam kompleksową opiekę na każdym etapie współpracy.

FUNDUSZE INWESTYCYJNE GRUDZIĄDZ | DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O F-TRUST

F-TRUST SA

ul. Półwiejska 32,
61-888 Poznań

NIP: 1080011502,
Regon: 145817467


Kapitał zakładowy: 103 000 PLN, w całości wpłacony, Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000397407.