Fundusze inwestycyjne Lublin
Marta Praczyk

F-Trust - jaki fundusz inwestycyjny LublinJestem partnerem firmy F-Trust i wspieram Klientów w procesie nabywania funduszy inwestycyjnych, korzystam z Platformy Funduszy F-Trust. Działam w Lublinie, jednak dla Twojej wygody mogę się spotkać w dowolnym miejscu oraz online.

jakie fundusze inwestycyjne Lublin | Marta Praczyk Jestem absolwentką II LO im. Jana Zamoyskiego w Lublinie oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiałam w bankowości już w 1997 roku. W branży związanej z bankowością i doradztwem finansowym pracuję do chwili obecnej, ponadto od 3 lat prowadzę własną firmę specjalizującą się właśnie w doradztwie finansowym.

Z przyjemnością pomagam a także biorę aktywny udział w transakcjach inwestycyjnych, kredytowych i ubezpieczeniowych swoich klientów – kierując się ich dobrem. Moje bogate doświadczenie w zarządzaniu portfelami najzamożniejszych klientów banku i biura maklerskiego – daje mi dziś możliwość świadczenia najwyższej jakości, specjalistycznych i ukierunkowanych na zadowolenie klienta usług.


Zapraszam do kontaktu.

JAKI FUNDUSZ INWESTYCYJNY LUBLIN | DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O F-TRUST

F-TRUST SA

ul. Półwiejska 32,
61-888 Poznań

NIP: 1080011502,
Regon: 145817467


Kapitał zakładowy: 103 000 PLN, w całości wpłacony, Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000397407.