Fundusze inwestycyjne Brzesko
Maciej Liszek

F-Trust - barometr gospodarczyJestem partnerem firmy F-Trust i wspieram Klientów w procesie nabywania funduszy inwestycyjnych, korzystam z Platformy Funduszy F-Trust. Działam w Brzesku, Bochni, Tarnowie i Nowym Sączu oraz okolicach, jednak dla Twojej wygody mogę się spotkać w dowolnym miejscu bądź też online.

fundusze inwestycyjne Brzesko | Maciej Liszek Nazywam się Maciej Liszek, działam na rynku finansów i współpracuję z F-Trust.

Ukończyłem – między innymi – Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie na kierunku Akademia Managera. Od zawsze interesowały mnie finanse i ekonomia, stąd również wynika obrana przeze mnie ścieżka kariery zawodowej – związana przede wszystkim z bankowością.

Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu, analiza bieżących danych i prognozowanie – to moje mocne strony. Jestem nastawiony na współpracę z klientem i oferowanie mu wyłącznie rozwiązań finansowych – w tym funduszy inwestycyjnych – ukierunkowanych na spełnienie jego oczekiwań. Wierzę, że zaoferowanie produktu to tylko początek pracy.

Fundusze inwestycyjne Brzesko

Zapewniam indywidualną i pełną obsługę. Moje doświadczenie – ponad 15 lat pracy w bankowości, w tym na szczeblu Dyrektora Oddziału specjalizującego się w obsłudze Klientów Zamożnych i Biznesowych – pozwala mi analizować, porównywać i dobierać możliwie najbardziej satysfakcjonujące Klienta instrumenty. Takie, które pozwolą osiągnąć mu zysk przy założonym horyzoncie inwestycyjnym.

Świadczone przeze mnie usługi są dla Klienta bezpłatne. Rekomendacja klientów jest gwarancją satysfakcji. W przypadku problemów, pytań bądź wątpliwości – proszę o kontakt.

Zapraszam do kontaktu.

FUNDUSZE INWESTYCYJNE BRZESKO | DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O F-TRUST

F-TRUST SA

ul. Półwiejska 32,
61-888 Poznań

NIP: 1080011502,
Regon: 145817467


Kapitał zakładowy: 103 000 PLN, w całości wpłacony, Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000397407.