Kraków – fundusze inwestycyjne
Maciej Łaś

F-Trust - barometr gospodarczyJestem partnerem firmy F-Trust i wspieram klientów w procesie nabywania funduszy inwestycyjnych, korzystając z Platformy Funduszy F-Trust. Działam w Katowicach, Rzeszowie, Krakowie, Tarnowie i Warszawie. Dla wygody swoich Klientów mogę spotkać się z nimi również online.

Kraków - fundusze inwestycyjne Maciej Łaś Zaczynałem jako przedsiębiorca w handlu detalicznym. Ta perspektywa pozwoliła mi dobrze zrozumieć właścicieli firm, z którymi współpracowałem i doradzać optymalne rozwiązania w zakresu ochrony kapitału firm oraz planowania sukcesji.

Od 14 lat zajmuję się zawodowo doradztwem finansowym oraz ubezpieczeniami na życie. W 2009 roku – wraz z Łukaszem Nowakiem – założyłem w Krakowie firmę Alin Group, po to, by oferować usługi finansowe w sposób przystępny, przyjazny i nieinwazyjny. Jestem zainteresowany długofalową współpracą z moimi Klientami, dlatego w naturalny sposób zależy mi na ich sukcesie.

Działam tak, jakbym to ja był po drugiej stronie – gram w otwarte karty. Uważnie słucham i doradzam optymalne rozwiązania inwestycyjne – dopasowane do potrzeb, możliwości i oczekiwań Klienta. Pomagam zautomatyzować proces oszczędzania i inwestowania pieniędzy po to, aby żyło się jeszcze lepiej.

Zapraszam do kontaktu.

KRAKÓW – FUNDUSZE INWESTYCYJNE | DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O F-TRUST

F-TRUST SA

ul. Półwiejska 32,
61-888 Poznań

NIP: 1080011502,
Regon: 145817467


Kapitał zakładowy: 103 000 PLN, w całości wpłacony, Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000397407.