Fundusze inwestycyjne Kraków
Łukasz Nowak

F-Trust - barometr gospodarczyJestem partnerem firmy F-Trust i wspieram Klientów w procesie nabywania funduszy inwestycyjnych, korzystam z Platformy Funduszy F-Trust. Działam w Krakowie, Zakopanem, Katowicach i Warszawie. Dla Twojej wygody mogę się spotkać w dowolnym miejscu oraz online.

fundusze inwestycyjne Kraków Łukasz Nowak Jestem absolwentem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Kompendium Master of Business and Administration z silnym instynktem doradczym.

Jako dziecko w 1994 roku inwestowałem już na rynku kapitałowym za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych. Zainteresowania z dzieciństwa transformowały w podjęcie pracy w czasie studiów w 2006 roku w zakresie doradztwa finansowego.

Od 10 lat zawodowo doradzam ludziom w dziedzinie finansów. Udzielam również porad na temat ubezpieczeń i prawa. Uwielbiam bezpośredni kontakt z klientem, działam w zakresie bankowości prywatnej jaki i firmowej.


Zapraszam do kontaktu.

FUNDUSZE INWESTYCYJNE KRAKÓW | DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O F-TRUST

F-TRUST SA

ul. Półwiejska 32,
61-888 Poznań

NIP: 1080011502,
Regon: 145817467


Kapitał zakładowy: 103 000 PLN, w całości wpłacony, Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000397407.