Oferowane przeze mnie produkty

Centrum Funduszy Inwestycyjnych F-Trust, ponad 1000 funduszy w ofercie

Najszersza oferta funduszy inwestycyjnych w Polsce

Fundusze inwestycyjne najbardziej renomowanych polskich TFI (Caspar TFI, Conseq, Esaliens TFI, Generali Investments TFI, Investors TFI, Ipopema TFI, NN Investment Partners, Quercus TFI, Skarbiec TFI, TFI Allianz Polska, UNIQA TFI) oraz zagranicznych firm zarządzających (BlackRock, Fidelity Investments, Franklin Templeton, Schroders).

Fundusze inwestycyjne – dowiedz się więcej!

Jak zacząć inwestować?

Centrum Funduszy Inwestycyjnych w każdym miejscu - na spotkaniu z naszym doradcą

Na spotkaniu

Dojadę w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Głównym celem naszego spotkania jest poznanie Twoich potrzeb. Misją F-Trust jest oferowanie jedynie najlepszych produktów oszczędnościowych oraz inwestycyjnych, a poznanie oczekiwań i celów jest niezbędne, aby tę misję realizować.

Centrum Funduszy Inwestycyjnych w każdym miejscu - przez Internet, korzystając z Platformy Funduszy

Przez internet – na Platformie Funduszy

Poza możliwością dokonywania transakcji przez Internet zyskasz możliwość tworzenia portfela treningowego (bez inwestowania własnych środków) oraz dostępu do portfeli modelowych. Platforma to także miejsce, gdzie znajdziesz liczne materiał edukacyjne.

Poznaj Platformę Funduszy

Centrum Funduszy Inwestycyjnych w każdym miejscu - przez telefon

Przez telefon

Gdy tylko będziesz miał pytania, w każdej chwili będziesz mógł do mnie zadzwonić. W F-Trust zaoferowanie Klientowi funduszu inwestycyjnego to nie koniec, ale początek współpracy.

W celu lepszego poznania oferty F-Trust polecam otwarcie bezpłatnego konta na Platformie Funduszy F-Trust

Platforma FunduszyDzięki Platformie Funduszy, poza możliwością dokonywania transakcji, zyskasz dostęp do modeli szkoły inwestycyjnej zaprezentowanych w wirtualnym portfelu, dostęp do comiesięcznego raportu na temat inwestowania w fundusze, a także liczne poradniki, analizy i komentarze. Materiały są przygotowywane przez naszych specjalistów jak i zaproszonych gości z firm, z którymi współpracujemy.

Platforma Funduszy pozwala także założyć „portfel treningowy” czyli miejsce, w którym możesz prowadzić portfel składający się z funduszy polskich i zagranicznych bez konieczności inwestowania własnych środków.