Fundusze inwestycyjne Lublin
Łukasz Mendocha

F-Trust - barometr gospodarczyJestem współpracownikiem firmy F-Trust. Wspierając klientów w procesie nabywania funduszy inwestycyjnych, korzystam z Platformy Funduszy F-Trust. Działam w Lublinie i okolicach, dla Twojej wygody mogę się spotkać w dowolnym miejscu.

fundusze inwestycyjne Lublin Łukasz Mendocha Urodziłem się 17 lutego 1984 roku w Przeworsku. Od 1998 roku mieszkam w Lublinie. Od zawsze interesowało mnie, co sprawia, że jedni są bogaci, a inni biedni. Kilka lat temu w moje ręce trafiła książka Roberta Kiyosaki “Bogaty ojciec, biedny ojciec”, która całkowicie zmieniła moje spojrzenie na finanse osobiste.

Jestem magistrem ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Moja praca magisterska miała tytuł: “Problemy rozwoju zarządzania marketingowego na rynku usług doradztwa finansowego w świetle doświadczeń wybranej firmy”. Moje zainteresowanie zaowocowało pierwszymi inwestycjami i tym sposobem od 2006 roku inwestuję na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie.

Inwestowałem w akcje, w fundusze inwestycyjne oraz obligacje. Pozytywne wyniki moich inwestycji skłoniły mnie do zajęcia się zawodowo doradztwem finansowym. W ten sposób w maju 2007 r. rozpocząłem swoją karierę w tej branży.

FUNDUSZE INWESTYCYJNE LUBLIN | DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O F-TRUST