Fundusze inwestycyjne Chełm
Jolanta Bartylak

F-Trust - barometr gospodarczyJestem partnerem firmy F-Trust i wspieram Klientów w procesie nabywania funduszy inwestycyjnych, korzystam z Platformy Funduszy F-Trust. Działam w Chełmie i Zamościu oraz okolicach, jednak dla Twojej wygody mogę się spotkać w dowolnym miejscu bądź też online.

fundusze inwestycyjne Chełm | Jolanta BartylakNazywam się Jolanta Bartylak, działam jako Niezależny Agent Finansowy i współpracuję z F-Trust.

Pracując w bankowości przez ponad 27 lat – zdobyłam niezbędne doświadczenie i umiejętności, dzięki którym jestem przygotowana do roli pośrednika finansowego – który pomoże Klientowi inwestować – również w fundusze inwestycyjne – w sposób przemyślany i ograniczający do minimum zbędne ryzyko.

Znajomość procedur, rynków finansowych i kapitałowych ułatwia mi zaspokajanie potrzeb Klientów. Zarówno w zakresie inwestycji, jak i pomocy w budowie zdywersyfikowanego portfela dostosowanego do indywidualnych oczekiwań finansowych, horyzontu czasowego i akceptowalnego ryzyka.

Fundusze inwestycyjne Chełm

Zapewniam indywidualną i kompleksową obsługę. Moim celem jest porównanie ofert produktów finansowych w różnych towarzystwach i znalezienie najkorzystniejszego rozwiązania inwestycyjnego. Wierzę, że edukacja i zrozumienie zasad działania produktów inwestycyjnych jest kluczem do sukcesu mierzonego głównie zyskiem i zadowoleniem Klienta.

Świadczone przeze mnie usługi są bezpłatne dla Klienta, a ich rekomendacja gwarancją satysfakcji. W razie problemów, pytań lub wątpliwości służę pomocą, ponieważ kierując się filozofią F-Trust wierzę, że zaoferowanie produktu Klientowi funduszu inwestycyjnego to nie koniec, ale początek współpracy.


Zapraszam do kontaktu.

FUNDUSZE INWESTYCYJNE CHEŁM | DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O F-TRUST

F-TRUST SA

ul. Półwiejska 32,
61-888 Poznań

NIP: 1080011502,
Regon: 145817467


Kapitał zakładowy: 103 000 PLN, w całości wpłacony, Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000397407.