Fundusze inwestycyjne Olsztyn
Grzegorz Ziółkowski

F-Trust - barometr gospodarczyJestem partnerem firmy F-Trust i wspieram Klientów w procesie nabywania funduszy inwestycyjnych, korzystam z Platformy Funduszy F-Trust. Działam w Olsztynie jednak dla Twojej wygody mogę się spotkać w dowolnym miejscu oraz online.

Fundusze inwestycyjne Olsztyn, Grzegorz Ziółkowski Dzięki współpracy z Firmą F-Trust S.A. i jej bardzo szerokiej ofercie produktów inwestycyjnych udostępnianych poprzez Platformę Funduszy mogę jeszcze lepiej wykorzystać moje ponad 20-letnie doświadczenie w finansach.

Z wykształcenia jestem inżynierem-mechanikiem. Pracowałem jako konstruktor – projektując, między innymi, urządzenia ultradźwiękowe. Jednak w latach 90. „wciągnęła” mnie Giełda i to do tego stopnia, że postanowiłem zmienić zawód. W 1995 roku zdałem egzamin państwowy i uzyskałem licencję Maklera Papierów Wartościowych (nr 1516) a w 1997 r. ukończyłem „Studium Doradcy Inwestycyjnego i Analityka Papierów Wartościowych”.

Od 1996 r. pracuję w finansach. Początkowo zatrudniłem się w biurze maklerskim a potem prowadziłem oddział banku zajmującego się obsługą zamożnych klientów (private banking). Od 2009 r. działam niezależnie, współpracując tylko z renomowanymi instytucjami finansowymi. Dzięki temu mogę zaoferować najlepsze i najbardziej dopasowane do potrzeb klienta produkty inwestycyjne i oszczędnościowe.

To co ważne – nasza współpraca z klientem nie kończy się w momencie finalizacji zakupu produktu. W rzeczywistości od tego momentu się dopiero się zaczyna. Serwis oferowany inwestorom obejmuje raporty, analizy portfela i sytuacji rynkowej, pomoc przy podejmowaniu decyzji a także wiele innych innowacyjnych usług.

Działam głównie na terenie Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego. Współpracuję jednak z inwestorami z innych regionów Polski – między innymi – Gdańska, Poznania, Łodzi, Warszawy czy Szczecina.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. W młodości poświęcałem wolny czas na trenowanie szermierki.


Zapraszam do kontaktu i niezobowiązującej rozmowy.

FUNDUSZE INWESTYCYJNE OLSZTYN | DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O F-TRUST