Fundusze inwestycyjne Toruń
Dariusz Żuber

F-Trust - barometr gospodarczyJestem partnerem firmy F-Trust. Wspierając Klientów w procesie nabywania funduszy inwestycyjnych, korzystam z Platformy Funduszy F-Trust. Działam w Brodnicy, Toruniu i okolicach jednak dla Twojej wygody mogę się spotkać w dowolnym miejscu.

Toruń - fundusze inwestycyjne | Dariusz Żuber Nazywam się Dariusz Żuber. Mieszkam w niedużej, ale uroczej Brodnicy. Działam zarówno na rynku lokalnym jak i na terenie Polski Północnej i Centralnej.

Moją przygodę z funduszami inwestycyjnymi rozpocząłem w 1999 r. pracując jak doradca Klienta w Nationale Nederlanden. Swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną pogłębiałem pracując na stanowisku Dyrektora Regionalnego Wsparcia Sprzedaży w Millennium TFI, a następnie w Skarbcu TFI.

Czerpałem mnóstwo satysfakcji szkoląc doradców bankowych i wprowadzając ich w arkana rynku kapitałowego. Zawsze największy nacisk kładłem na jakość sprzedaży i dobre relacje z klientami. Udało się mi zbudować jeden z większych w kraju portfel Klientów instytucjonalnych. Zajmowałem się też organizacją sprzedaży w firmach: Green Energy Poland SA, PCH Capital oraz PZU SA. Powierzono mi też funkcję członka zarządu firmy dystrybucyjnej Private Finance Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Obecnie skupiam się na indywidualnej pracy z Klientami, chcącymi budować przyszłość finansową dla siebie i swoich rodzin. Służę pomocą przy wyborze wyłącznie najkorzystniejszych rozwiązań finansowych – dopasowanych do Klientów.

Fundusze inwestycyjne Toruń

Często przypominam swoim Klientom, że istnieje wiele form inwestowania swojego kapitału. Jednak fundusze inwestycyjne są jedną z najciekawszych alternatyw na rynku. Są dostępne dla każdego: zarówno małego, jak i dużego inwestora.

Jestem partnerem firmy F-Trust, mającej w swej ofercie szereg najlepszych, wyselekcjonowanych funduszy inwestycyjnych polskich i zagranicznych.

Zapraszam do kontaktu.


Czytaj również: Jak inwestować w fundusze inwestycyjne?

TORUŃ – FUNDUSZE INWESTYCYJNE | DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O F-TRUST

F-TRUST SA

ul. Półwiejska 32,
61-888 Poznań

NIP: 1080011502,
Regon: 145817467


Kapitał zakładowy: 103 000 PLN, w całości wpłacony, Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000397407.