Chełm – fundusze inwestycyjne
Beata Brzozowska

F-Trust - barometr gospodarczyJestem partnerem firmy F-Trust i wspieram Klientów w procesie nabywania funduszy inwestycyjnych, korzystam z Platformy Funduszy F-Trust. Działam w okolicach Chełma i Zamościu oraz okolicach, jednak dla Twojej wygody mogę się spotkać w dowolnym miejscu bądź też online.

Chełm - fundusze inwestycyjne | Beata Brzozowska Nazywam się Beata Brzozowska, w świecie finansów działam od 1986 roku.

Zdobyte w bankowości doświadczenie pozwala mi w sposób profesjonalny i skuteczny wybrać dla Klienta najlepsze rozwiązania inwestycyjne. Oferuję pomoc w inwestowaniu – między innymi – w fundusze inwestycyjne. Wierzę, że przed wyborem konkretnego funduszu inwestycyjnego warto poznać strategię funduszu, styl zarządzania i – co ważne – wysokość opłat za jego zarządzanie.

Oferuję pomoc w budowie zdywersyfikowanego portfela mającego w swoim składzie różne klasy aktywów w zależności od potrzeb klienta, jego możliwości, apetytu na zysk i ryzyko. Zdywersyfikowany portfel pozwala wyjść obronną ręką z wielu sytuacji.

Chełm – fundusze inwestycyjne

Zapewniam indywidualną i kompleksową obsługę. Zapewniam również indywidualne podejście do każdego klienta i pomoc na każdym z etapów obsługi bankowej.

Moją dewizą w pracy są słowa Henrego Forda: ”Spotkanie to początek. Współpraca to postęp. Pozostanie razem to sukces.”. Wierzę również, że kluczem do tego sukcesu jest edukacja, zaś pomaganie Klientom w zrozumieniu istoty funkcjonowania rynków finansowych – jest niezbędne.

Zapraszam do kontaktu.


Czytaj również: Jak inwestować w fundusze inwestycyjne?

CHEŁM – FUNDUSZE INWESTYCYJNE | DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O F-TRUST

F-TRUST SA

ul. Półwiejska 32,
61-888 Poznań

NIP: 1080011502,
Regon: 145817467


Kapitał zakładowy: 103 000 PLN, w całości wpłacony, Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000397407.