Fundusze inwestycyjne Chełm i okolice
Adam Hander

F-Trust - barometr gospodarczyJestem partnerem firmy F-Trust i wspieram Klientów w procesie nabywania funduszy inwestycyjnych, korzystam z Platformy Funduszy F-Trust. Działam w Chełmie oraz okolicach, jednak dla Twojej wygody mogę się spotkać w dowolnym miejscu bądź też online.

fundusze inwestycyjne Chełm | Adam HanderNazywam się Adam Hander, działam jako Niezależny Agent Finansowy i współpracuję z F-Trust.

Urodziłem się 25 czerwca 1965 roku.Jak mówi chińskie przysłowie (albo przekleństwo) – „przyszło mi żyć w ciekawych czasach.” Pamiętam szare czasy lat 70-tych i 80-tych.

Studia ekonomiczne na UMCS w Lublinie ukończyłem w 1991 roku, kiedy zaczynały się w Polsce ogromne zmiany społeczne i gospodarcze. Podczas studiów zastanawiałem się dlaczego ekonomia socjalizmu – miałem jeszcze taki przedmiot – jest taka dziwna i jakaś taka skomplikowana, zaś ekonomia kapitalizmu taka prosta i poukładana. Wówczas zainteresowałem się giełdą i rynkiem kapitałowym – sam inwestuję od 1992 roku. O tym pisałem pracę magisterską.

Rozpocząłem pracę w Centralnym Domu Maklerskim Pekao S.A.-gdzie przepracowałem 19 lat. Tam poznałem giełdę i fundusze inwestycyjne „od podszewki”. W tym czasie ukończyłem również na UMCS podyplomowe studia bankowo-finansowe.

Po następnych 4 latach pracy w Alior Banku zdecydowałem się „pójść własną drogą” -od listopada 2016 roku prowadzę własną działalność w tej branży.

Warren Buffett powiedział : „Jeśli nie wiesz nic o diamentach, poznaj jubilera.”

Fundusze inwestycyjne Chełm i okolice

Zapewniam indywidualną i kompleksową obsługę. Moim celem jest porównanie ofert produktów finansowych w różnych towarzystwach i znalezienie najkorzystniejszego rozwiązania inwestycyjnego. Wierzę, że edukacja i zrozumienie zasad działania produktów inwestycyjnych jest kluczem do sukcesu mierzonego głównie zyskiem i zadowoleniem Klienta.

Świadczone przeze mnie usługi są bezpłatne dla Klienta, a ich rekomendacja gwarancją satysfakcji. W razie problemów, pytań lub wątpliwości służę pomocą, ponieważ kierując się filozofią F-Trust wierzę, że zaoferowanie produktu Klientowi funduszu inwestycyjnego to nie koniec, ale początek współpracy.


Zapraszam do kontaktu.

FUNDUSZE INWESTYCYJNE CHEŁM I OKOLICE | DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O F-TRUST

F-TRUST SA

ul. Półwiejska 32,
61-888 Poznań

NIP: 1080011502,
Regon: 145817467


Kapitał zakładowy: 103 000 PLN, w całości wpłacony, Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000397407.