EKSPERTBEZPŁATNE SZKOLENIA I KONFERENCJE F-TRUST

Prowadzimy szkolenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów.

Zapisz się

IKE/IKZE

Najbardziej efektywne oszczędzanie na emeryturę,porównaj nasze produkty IKE i IKZE.

Więcej: IKE i IKZEUSŁUGA ZARZĄDZANIA PORTFELEM

Możliwość inwestowania zgodnie ze strategią inwestycyjną uszytą na miarę.

Więcej: Zarządzanie portfelem

CAŁA WIEDZA NA TEMAT FUNDUSZY W JEDNYM MIEJSCU

F-Trust - proces analityczny

Inwestowanie to proces, który wymaga cyklicznej pracy, w F-Trust analizujemy fundusze zaczynając od podejścia makro, a kończąc na doborze funduszy do portfela inwestycyjnego. Każdy etap naszej pracy powtarzamy w stałych terminach – tak aby klienci mogli wspólnie z nami analizować swoje inwestycje.

Etapy procesu:

Pokaż cały proces


PLATFORMA FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH

Platforma funduszy inwestycyjnych

Inwestuj przez internet, poznaj nasze materiały edukacyjne, załóż portfel treningowy, zobacz podgląd autentycznych portfeli


Więcej: Platforma Funduszy


ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Zajmie Ci to maksymalnie 1 minutę

Nasi klienci zainwestowali
już 1,2 MLD zł WIĘCEJ >>>

Doskonała opinia wśród klientów,
9 lat doświadczenia  WIĘCEJ >>>

A A A

Twoje Centrum Funduszy Inwestycyjnych we Wrocławiu

Placówka – szkolenia i doradztwo

W naszej placówce przy ul. Piłsudskiego 89/4 we Wrocławiu, poza kupowaniem/ sprzedawaniem funduszy, możesz dowiedzieć się wszystkiego na ich temat, ale także edukować się na naszych licznych bezpłatnych szkoleniach i warsztatach.

zobacz stronę placówki

Najszersza oferta funduszy inwestycyjnych w Polsce

W ofercie F-Trust znajdują się fundusze najbardziej renomowanych polskich TFI (Caspar TFI, Conseq, Esaliens TFI, Generali Investments TFI, Investors TFI, Ipopema TFI, NN Investment Partners, PZU TFI, Quercus TFI, Skarbiec TFI, TFI Allianz Polska, UNIQA TFI) oraz

zagranicznych firm zarządzających (BlackRock, Fidelity Investments, Franklin Templeton, Schroders).

zobacz naszą ofertę

Bezpłatna Platforma Funduszy

Dzięki Platformie możesz zarządzać swoimi funduszami przez internet, ale także tworzyć portfel treningowy (bez inwestowania własnych środków) oraz przyglądać się modelom tworzonym przez specjalistów F-Trust. Platforma to także miejsce gdzie znajdziesz liczne materiał edukacyjne. Wszystkie fundusze zakupione za naszym pośrednictwem będą dla Ciebie zawsze widoczne na Twoim koncie na Platformie.

zobacz szczegóły

Spotkanie z Doradcą F-Trust

Celem spotkania z naszymi Doradcami jest poznanie Twoich potrzeb, naszą misją jest oferowanie jedynie najlepszych produktów oszczędnościowych oraz inwestycyjnych. Nasz Doradca spotka się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu i czasie na terenie całej Polski.

nasi Doradcy

Wsparcie telefoniczne

Dla nas zaoferowanie Klientowi funduszu inwestycyjnego to nie koniec, ale początek współpracy. Zależy nam na tym, abyś związał się z nami na lata, a to jest możliwe wyłącznie wtedy, gdy będziesz osiąga satysfakcjonujące wyniki ze swoich inwestycji. Dlatego do dyspozycji naszych Klientów oddajemy do dyspozycji naszą merytoryczną infolinię.

Masz już bezpłatne konto na naszej Platformie Funduszy? Zacznij od edukacji!

Platforma FunduszyDzięki Platformie Funduszy, poza możliwością dokonywania transakcji, zyskasz dostęp do modeli szkoły inwestycyjnej zaprezentowanych w wirtualnym portfelu, dostęp do comiesięcznego raportu na temat inwestowania w fundusze, a także liczne poradniki, analizy i komentarze przygotowane zarówno przez naszych specjalistów jak i zaproszonych gości z firm, z którymi współpracujemy.

Platforma Funduszy pozwala także założyć „portfel treningowy” czyli miejsce, w którym możesz prowadzić portfel składający się z funduszy polskich i zagranicznych bez konieczności inwestowania własnych środków.